Lgee

Od čeho jsou vůbec armády?

Když ostatní státy mohou stát „jednoduše“ neuznat(přestat uznávat) a přestane existovat i bez jediného výstřelu?

Odpovědi
Speed77

Bože ty seš marnej. Musíš mít v hlavě pořádnej bordel.

Dochy

Zjisti si co je to stát. Myslíš že ČR zanikne jen proto že pár papalášů si řekne že zkrátka neexistuje? Dokud tady bude území neobsazené cizím státem a na něm žijící lidé přesvědčeni že jsou občany ČR potud tady bude ČR.

marci1

Aby nás bavily: 🙂
https://coolma­gazin.iprima.cz/os­tatni/galerie-15-vtipnych-totalne-ujetych-fotek-ruske-armady

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.