Damiana

Ochranná fólie na tablet.

Je opravdu tak důležitá? Kromě toho, že chrání plochu před mechanickým poškozením (prý i UV zářením). Prodavačka mi v obchodě tvrdila, že se bez ní touch screen rychleji poškodí samotnými dotyky! Není to nějaká pošetilost? Fólii sice mám, kvůli případným škrábancům, ale že by byl bez ní dříve zničen i prsty? Díky za váš názor.

Nejlepší odpověď
led

Okrem spomenutých ochrán folia aj zlepšuje čitateľnosť obrazu, hlavne pri silnejšom svetle, znižuje – rozptyľuje odrazivosť svetla (nevidíte sa v obrazovke.

Další odpovědi
Mapel

Prsty produkují pot, který obsahuje agresivní látky. Při koncentraci na malé ploše může dojít k rychlejšímu opotřebení. Otázka je, že výměna tabletů, mobilů atd. je mnohdy rychlejší než dojde k opotřebení. Já si však fólii nechávám.