Darkone

Oblečení do secondhandu, kde ho sehnat?

Zdravím,

chtěla bych odkupovat ve velkém oblečení do mé trafiky, kterou chci o secondhand rozšířit.
Tak kdyby tu byl někdo kdo má sekáč a poradil mi kdo je pro to ten nejlepší/nejlev­nějsí velkoobchod?

děkuji za radu.

Odpovědi
Filip84

Jezdí se UK, Kongeriket Norge, Konungariket Sverige, případně Reich. Maršrutkou, 7.5tunou, kamionem. Čím víc koupíš, tím lepší cena.

Pak to roztřídíš, necháš vyčistit, a podle toho naceníš a prodáváš.

Jako vůbec nic na tom není, je to jenom otázka konkurence, provozního kapitálu a obchodního ducha.

Nebo můžeš, samozřejmě, kontaktovat nějaký náš secondhandový řetězec, jestli by Ti něco neprodali. Asi neprodají, a když, kurewsky to přeplatíš, no ale tak jako za optání nic nedáš, že jo.

A nebo, ještě lepší: pokusit se s nimi domluvit na franchisingu! 🤷‍♀️😎

da ny

Jezdit pro „odpad“ na hromádky do Německa.
Nebo do Itálie, mít spolupracující osoby v UK a jinde v Evropě (přivezou, pošlou).
Výkup od domácích občanů se již neprovozuje, nevyplatí.
Nové oblečení a vyběhlé z mody (neprodané) se prodává v halách za rozumný peníz a v pytlích na váhu za pakatel (všude na Západě). Kdo potřebuje, ví, zjistí si kde a kdy (v případě hromádek/burz)..

Mravenec

Tomu nerozumím, chceš kupovat oblečení z velkoobchodu a prodávat ho jako secondhandové? To je oxymoron. Secondhand pracuje tak, že vykoupí nepotřebné oblečení od lidí a následně ho prodá. Takže vyvěs cedule, začni vykupovat od lidí a prodávej dál.

Drap

Takových firem je spousta, najdeš i na netu. Nevím o žádné firmě která by kupovala od lidí, vše se dováží většinou ze zahraničí.
třeba zde:
https://www.second-hand-textil.cz/dospele-obleceni/saty-a-sukne/saty-a-sukne-jaroleto-mix-107.html

cappuccino

Zadej si do vyhledavace „velkoobchod second hand“ a najdi si nejaky ve tvem regionu.

iceT

K nám do sekáče chodí paní, když je slevový týden, když je kus za 39, nakoupí hodně, i za 1500, a netají se tím, že to přeprodává dál.
Taky to tak můžeš zkusit, a když to půjde dobře, tak se můžeš rozšířit.