lucqqaa

Jaké jsou nejlepší second-handy v Praze?

Ahoj, moc rada bych si někdy něco šla koupit do něakého second handu. Bohuzel ale nevim kam. Mate někdo typy na nějaký pěkný second hand v praze?

Odpovědi
df

Ze sekáče nic nebrat. Leda by to bylo nenošené. Ale nošené po někom, to vůbec. Hadry v sobě zadržují energie původních majitelů. Nač brát na sebe riziko?

Apropos: to jste v Praze na tom tak bídně, že jste přinuceni nakupovat použté oblečení? ;)

cappuccino

Zadej si do vyhledavace: second hand Praha a hned ti jich vyjede nekolik. Zalezi na tom, co nejradeji nosis.
V kazdem sekaci muzes nejaky pekny kousek najit. Mam nekolik kamaradek, ktere uz nakupuji jenom v sekacich (tedy krome bot).
Je to novy trend i na zapade, hlavne kvuli ekologii.