Avatar uživatele
Lily98

O kolik minut dřív mám jít na koncert?

Dobrý den, jdu na koncert nejmenovaného zpěváka. Koncert začíná v 19:30. Lístek je na stání. V kolik tam mám tedy jít? Abychom měli dobrá místa.
Doplňuji:
JE TO HODNĚ ZNÁMÝ ZPĚVÁK Z USA

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Wang, briketka10 před 4050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejépe asi tak 27 minut

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Záleži od miesta, prístupu a naplnenia diváckeho priestoru. Ale minimálne 15 minút pred začiatkom púšťania do sály.
Bola som pozvaná v Moskve na jedno divadelné predstavenie, hralo sa od 20.hod a keď som chcela sedieť, musela som do sály prísť o 15.hodine – taký záujem o to bol. Ale bolo to zaujímave aj svojou prípravou, čo bežný divák na normálnom predstavení vlastne nevidí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

no keď tam očakávate nával, kľudne aj o 2 – 3 hodiny skôr.
Vyhnúť sa stresu, tlačenici.
Brať so sebou peniaze iba na útratu a na taxi, mobil, keď je, starší a rozhodne doklady.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Záleží na popularitě nejmenovaného zpěváka. Podle toho, jak bude plno.
Čím populárnější, tím dříve bys měla jít.
Doplňuji:
To bych šla aspoň o 1 hod. dřív. Určitě vás půjde víc, skupinka, tak můžete jít hned, jak začnou pouštět, ať máte pěkná místa.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monikas

Většinou před hlavní ještě někdo vystupuje. Takže můžeš přijít klidně i o hodnu dřív a obhlédnout si terén.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Zjisti si otevíračku místa, kde se to koná a jdi ihned, pokud je opravdu známý, tak je to nejlepší řešení.

Nedávno jsem byla na koncertu Michala Davida, být na mě, tak tam dojdu pět minut před začátkem, ale kamarád mě tam dotáhl hned s otvíračkou haly a dobře jsme udělali – i když jsme dorazili asi 15min. před otevíračkou, tak už před ní stál neskutečný dav lidí a byly tam strašné zmatky. Obsadili jsme se vším štěstím poslední volná místa, pak už zbyly místa jen na stání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

na známého zpěváka se chodí i o 3 hoďky
dřív a nejlépe do kotle.. hezky si to užij :))

před 4050 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek