O kolik minut dřív mám jít na koncert?

Dobrý den, jdu na koncert nejmenovaného zpěváka. Koncert začíná v 19:30. Lístek je na stání. V kolik tam mám tedy jít? Abychom měli dobrá místa.
Doplňuji:
JE TO HODNĚ ZNÁMÝ ZPĚVÁK Z USA

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejépe asi tak 27 minut

Další odpovědi:

Zlatý

Záleži od miesta, prístupu a naplnenia diváckeho priestoru. Ale minimálne 15 minút pred začiatkom púšťania do sály.
Bola som pozvaná v Moskve na jedno divadelné predstavenie, hralo sa od 20.hod a keď som chcela sedieť, musela som do sály prísť o 15.hodine - taký záujem o to bol. Ale bolo to zaujímave aj svojou prípravou, čo bežný divák na normálnom predstavení vlastne nevidí.

no keď tam očakávate nával, kľudne aj o 2 - 3 hodiny skôr.
Vyhnúť sa stresu, tlačenici.
Brať so sebou peniaze iba na útratu a na taxi, mobil, keď je, starší a rozhodne doklady.

Zlatý

Záleží na popularitě nejmenovaného zpěváka. Podle toho, jak bude plno.
Čím populárnější, tím dříve bys měla jít.
Doplňuji:
To bych šla aspoň o 1 hod. dřív. Určitě vás půjde víc, skupinka, tak můžete jít hned, jak začnou pouštět, ať máte pěkná místa.

Většinou před hlavní ještě někdo vystupuje. Takže můžeš přijít klidně i o hodnu dřív a obhlédnout si terén.

Pokročilý

Zjisti si otevíračku místa, kde se to koná a jdi ihned, pokud je opravdu známý, tak je to nejlepší řešení.

Nedávno jsem byla na koncertu Michala Davida, být na mě, tak tam dojdu pět minut před začátkem, ale kamarád mě tam dotáhl hned s otvíračkou haly a dobře jsme udělali - i když jsme dorazili asi 15min. před otevíračkou, tak už před ní stál neskutečný dav lidí a byly tam strašné zmatky. Obsadili jsme se vším štěstím poslední volná místa, pak už zbyly místa jen na stání.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

na známého zpěváka se chodí i o 3 hoďky
dřív a nejlépe do kotle.. hezky si to užij :))

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.