Lily98

O kolik minut dřív mám jít na koncert?

Dobrý den, jdu na koncert nejmenovaného zpěváka. Koncert začíná v 19:30. Lístek je na stání. V kolik tam mám tedy jít? Abychom měli dobrá místa.
Doplňuji:
JE TO HODNĚ ZNÁMÝ ZPĚVÁK Z USA

Nejlepší odpověď
Drap

Nejépe asi tak 27 minut

Další odpovědi
led

Záleži od miesta, prístupu a naplnenia diváckeho priestoru. Ale minimálne 15 minút pred začiatkom púšťania do sály.
Bola som pozvaná v Moskve na jedno divadelné predstavenie, hralo sa od 20.hod a keď som chcela sedieť, musela som do sály prísť o 15.hodine – taký záujem o to bol. Ale bolo to zaujímave aj svojou prípravou, čo bežný divák na normálnom predstavení vlastne nevidí.

anonym

no keď tam očakávate nával, kľudne aj o 2 – 3 hodiny skôr.
Vyhnúť sa stresu, tlačenici.
Brať so sebou peniaze iba na útratu a na taxi, mobil, keď je, starší a rozhodne doklady.

terry

Záleží na popularitě nejmenovaného zpěváka. Podle toho, jak bude plno.
Čím populárnější, tím dříve bys měla jít.
Doplňuji:
To bych šla aspoň o 1 hod. dřív. Určitě vás půjde víc, skupinka, tak můžete jít hned, jak začnou pouštět, ať máte pěkná místa.

Monikas

Většinou před hlavní ještě někdo vystupuje. Takže můžeš přijít klidně i o hodnu dřív a obhlédnout si terén.

Anuket

Zjisti si otevíračku místa, kde se to koná a jdi ihned, pokud je opravdu známý, tak je to nejlepší řešení.

Nedávno jsem byla na koncertu Michala Davida, být na mě, tak tam dojdu pět minut před začátkem, ale kamarád mě tam dotáhl hned s otvíračkou haly a dobře jsme udělali – i když jsme dorazili asi 15min. před otevíračkou, tak už před ní stál neskutečný dav lidí a byly tam strašné zmatky. Obsadili jsme se vším štěstím poslední volná místa, pak už zbyly místa jen na stání.

briketka10

na známého zpěváka se chodí i o 3 hoďky
dřív a nejlépe do kotle.. hezky si to užij :))