Pikachuu

Myslíte, že mi tento notebook bude stačit na hry (FIFA 14, WoT), surfování na netu a filmy? Odkaz v popisu.

http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-z50-75-black-d2202607.htm bude
Doplňuji:
To bude je přepsání kdyby něco

Odpovědi
McArthur

Filmy a prolézání Internetu budou bez problémů, FIFA 14 rozjedeš, ale to bude asi to poslední, co zvládne. World of Tanks sice zapneš, ale asi budeš čekat na ránu z milosti.
Notebooky obecně nejsou na hraní náročných her. Tento s AMD procesorem bude rád, že spustí Windows 8.1 a k tomu Word. Přeháním, podceňuji ho, ale asi daleko od pravdy to nebude.
Na hry bych doporučil něco i Intel Core i5 nebo Core i7. Grafika lépe od nVidia, může být od AMD, RAM 8 GB je OK.