Petr P.

notebok pro minecraft do 7 000

Dobrý den,
Neznáte nějaký notebook pro minecraft s windows 7 do 7 000?
Nejlépe aby jel i s natacenim přes fraps tak na 50 fps. Nikde nemůžu nějaky najit, tak jestli nějaky neznate

Dik, Petr.P
Doplňuji:
Jaky ma minecraft naroky pro notebook?

Odpovědi
huxa

žádný takový neexistuje…

Bedy

Ono notebook na hry není stavěný, od notebooku nelze očekávat výkon – jsou prostě stavěný na to, aby vydržely a byly přenosné.

No jestli máte opravdu takové požadavky, to bude chtít aspoň dvoujádrový procesor s frekvencí nějakých 2–2,5GHz nejmíň, aspoň 4 GB RAM, grafiku pokud možno s nesdlíenou pamětí a aby měla aspoň nějakých 256MB RAM.

Nevím, jestli do 7 000Kč takový notebook seženete. Bude to chtít buď slevit z požadavků a uspokojit se s méně výkonným strojem anebo si přidat nějakou tu korunu navíc.

Ale jak jsem psal, notebook opravdu není dělaný na hry a prostě není to jak s počítačem, že snadno ho upgradujete. U notebooku zpravidla nejde vyměnit procesor, s RAM pamětí to taky bývává těžší, jsou tam omezené možnosti, grafickou kartu člověk taky kolikrát vyměnit nemůže…

Petr P.

Je dobrý třeba tento?:

http://www.pen­ta.cz/cz/note­booky/49434897-notebook-fujitsu-lifebook-ah512gl-15-6-b960-4g-500g-bt-7hp-z-vystavky?utm_sou­rce=heureka&ut­m_medium=cpc&ut­m_content=Poci­tacekomponenty­kancelar-Pocitacekonzole-Notebooky&utm_cam­paign=heureka-paid#tab=parametry

Petr P.

a do 10 000?

Hohny

Asi jako nejlevnější schopný notebook bych doporučil tento. Ale budete se muset spokojit s Windows 8, což už má dnes většina nových notebooků. Hlavním lákadlem tohoto modelu oproti jiným levným modelům je procesor i3 s novou architekturou Ivy bridge.
http://www.al­za.cz/lenovo-ideapad-b590-d387697.htm