redy

Nosíte hodinky, nebo vám stačí mobil?

Ptám se proto, že hodinky nosím spíš jen jako doplněk.
Jenže se mi stalo, a to né poprvé, že baterka, kterou jsem si koupila, nefunguje.
Teda v obchodě jo, ale po třech dnech je mrtvá.
Otázka je, jak poznám baterii, že je funkční?
Stojí pár korun, žádná škoda to není.
Ale přijde mi to trapný, nosit hodinky, který nešlapou:-)
Děkuju

Nejlepší odpověď
gecco

Hodinky nosí spíše výjimečně, mobil mi bohatě postačuje…
😉

Další odpovědi
briketka10

Nosím jen mobil.
Hodinky mám troje, ale taky bez baterie.

quentos

Nosím, viz odpověď na podobnou otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nosite-na-ruce-naramkove-hodinky?podobna=1
Mně tedy baterka vydrží celkem obstojně dlouho, asi záleží na kvalitě…

lota

Stačí mi mobil. Doplňui, ale hodinky se mi líbí.

Quimby

Já nosím hodinky, přijde mi to pohodlnější než vytahovat mobil. Navíc si je můžu vzít kamkoliv a nestarat se o to, že mi někde vypadnou nebo se namočí.

Kup si kvalitní baterii, těch 40Kč nebo kolik dáš na víc tě za rok nezabije, navíc většinou vydrží déle než jeden rok.

Ale znám taky lidi, který nosí hodinky na okrasu, mají jich i víc, podle toho co k tomu nosí.

JuPri

Já nosím jen hodinky, podle mě je to lepší – jen vyhrnu rukáv :) Mně baterka vydržela cca 3 roky.
A ty baterky… viz. přechozí odpovědi.

Drap

Nosím hodinky už mnoho let. Funkčnost baterky můžeš zjistit zkouškou, přesněji potom měřením.

zzzzz

Já mám automaty 🙂 Nosím je teď pořád 🙂 Mám je nové, přinesl mi je loni Ježíšek 🙂

Klaproth

Nosím mechanické, automatické hodinky. Ty baterii nepotřebují.

NelieM

Hodinky nosím především jako módní doplněk :)

Michálek1245

Dlouho jsem si vystačil jenom s mobilem, ale pak jsem si pořídil Apple Watch a nedám na ně dopustit. Jen se mi teda nedávno rozbily. Naštěstí výměna displeje Apple Watch nestála u https://iwatchser­vis.cz/znacky/ap­ple/ zase tak moc peněz, tak jsem z toho žádný velký depky neměl. Ale to prvotní zděšení, krve by se ve mě nedořezali.

redy

Drap konečně dobrá odpověď. Ještě mi řekni, jak tu zkoušku udělám, nebo čím to změřím. Děkuju

Drap

Běžnou zkoušku pouze tak, že vložíš do hodinek a zjistíš jestli jdou. Nezjistíš však tímto způsobem, jak baterka dlouho vydrží. Doporučuji koupit někde v kamenném obchodě a věřit , že obchodník je solidní, má obrat a baterky mu tam neleží několik let.

redy

děkuji

redy

quentos dík za odkaz, ale není tam psano – jak poznám dobrou baterii.
Asi se to poznat nedá.

redy

Quimby a kde ji koupím? Tu lepší která by měla vydržet aspoň rok.