ReHu

Nosíte na ruce náramkové hodinky?

Já si to bez nich neuměla představit, ale po nástupu mobil.tel. již nenosím.
Ale znovu si zvykám, abych nemusela tahat mobil z kapsy či kabelky a pořád zapínat a …

~~~~~~~~~~~~~­~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~­~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~­~~~

Myslím, že pro některé příležitosti to je i pěkný doplněk-šperk.
Ať už k pánskému obleku nebo k dámskému oblečení.

Nejlepší odpověď
dudu

Ano, pokud jsem mimo bydlo. Protože jsem vyučen neurážet svoje přátele a obchodní partnery nedochvilností, doma máme pro jistotu celkem osmery přesně jdoucí hodiny.
Na manželku a starší dceru to však má pramalý vliv – většinou odcházejí na poslední chvíli a nebo se slušným zpožděním. Rozčilovat jsem se přestal už dávno.

Další odpovědi
gecco

Velmi výjimečně…
V podstatě si je určitě beru, když jedu na vodu a nebo jdu na nějakou akci, kde není ´vhodné´ vytahovat mobil…
😉
Doplňuji:
ReHu – je fakt, že titanové oblekovky nevypadají špatně – ale kvůli tomu je fakt nenosím…
😉

JájsemRaibek

Ne, odvykl jsem si. Dříve jsem v nich plaval, spal, prostě furt. Poté, co se mi dělal exem jsem je přestal nosit a mám klid. Používám výhradně mobil a na kole mám tachometr, kde jsou hodiny.

marci1

Nosím. Doma ne, ale když jsem mimo domov, tak ano. Jsou hezké, stříbrné, vypadají jako náramek, takže nejen že ukazují čas, ale zároveň zdobí a nemusím „čučet“ na mobil. 🙂

dědapetr

Ne,mám kapesní hodinky.

jáára

Nenosím a delší dobu je ani nemám. Je mi to nepříjemné na ruce a v dnešní době má hodiny na mobilu každý… A když ne, tak se stačí zeptat. hodiny sou všude

quentos

Ano, jsem-li mimo domov; ovšem jen přes den. Na mobilu sice jdou hodiny taky, ale přesně z toho důvodu, který uvádíte – abych ho nemusel furt tahat – nosím radši hodinky. Však je taky mám podstatně dýl než ten mobil – je to taky vo zvyku ;{)>

lota

Ano, nosím. Do společnosti na různé akce, na zápěstí jako šperk.

anonym

Vůbec hodinky nenosím,čas sleduju pouze na mobilu nebo v autě na displeji,
Nosíval jsem,ale kátkou dobu ještě v časech ,když šly do mody digitálky,

Luxx

jen někdy, ale spíš z frajeřiny :)
mám tyhle: http://hodinky­.heureka.cz/bi­narni-led-sportovni/

lexx

samozřejmě, jsem expedient – speditér a to máte: termíny, dodávky, logistika, doprava…
jo mám je od promoce AD1987 dobré, co…

tony2412

hodinky na ruce nosím,tahat mobil z kapsy je nepohodlné,bez hodinek jsem nervozní…

jstastny

Nosil jsem je, ale měl jsem alergickou reakci na zadní stranu, takže už je nenosím.

anonym

Ano, nosím, mám krásné zlaté hodinky, od maminky, je to zároveň i šperk

arygnoc

nie.
mám zapaľovač s hodinkami.

inak – hodinky sú fakt takmer všade.
tam, kde nie sú, ich nepotrebujem (napr. záhrada, vinohrad, …).

;-Q

mosoj

Čas je drahý. Nosím a používám !!!!

Rocker

Od dob co mám mobil,hodinky nenosím.Ale asi troje někde mám,v šuplíku:-)

anonym

Luxx, až budeš chtít machrovat, kup si tyhle 😁
http://www.chro­no24.cz/richar­dmille/rm027-rafael-nadal--id3336481.htm

Luxx

ty su moc drahé :D

ReHu

Dobrá je ta poznámka o hodinkách, které by mohli zajímat.

gecco

Dudu – na manželky a dcery hodinky neplatěj…
😉
Kdysi jsem ´zavedl´, že pokud někam jedeme, odjíždím ´v tolik a tolik hodin´- bez ohledu na to, kdo v autě je nebo není…
Nepomohlo – vždycky jsem se pak musel vrátit…
😉

dudu

Gecco – svatá pravda.

ReHu

Hoši, to je těžký. Nemám v oblibě pozdní příchody, ale fakt neunáším různé prostoje a čekání. Proto vždycky ještě něco chci stihnout a pak občas dobiham na úplně poslední chvili.