Kmet

Nokia N95 8G

V aplikaci kancelář, je od výrobce nainstalován program Quickoffice pro prohlížení textových a tabulkových souborů. Ze zvědavosti jsem nainstaloval trial verzi, která se po týdnu zavřela, bohužel i s verzí pro prohlížení. Může mi někdo poradit, jak se dostat do původního stavu pro prohlížení?

Odpovědi
GangstaHelper

Osobně se mi to nestalo, a nebudu to asi ani zkoušet. Také mám quiqoffice jen ke čtení… Myslím, že by mělo stačit to, co jste nainstaloval, zase odinstalovat. Pokud na toto ale výrobce nemyslel, nejspíš někde v telefonu nechal informaci o tom, že tam demovka už byla (aby ji nebylo možné znovu po odinstalaci a přeinstalaci používat další týden), a původní verze se taky zablokovala – teď pomůže formát telefonu

  • vše z paměti telefonu se smaže (i kontakty a SMS). Formát provedete pomocí kódu *#7370# na hlavní obrazovce. Je třeba znát kód telefonu. Pouhé obnovení výchozích nastavení nepomůže. Instalace Firmware bude mít stejný efekt jako formát.

Nedestruktivním způsobem by bylo nainstalování zakoupené (nebo cracklé) verze.

abcd_abcd

Tak, tak, pouzitim kodu *#7370# (sec. kod je standardne 12345) se vse uvede do puvodniho stavu. Urcite nejprve udelat zalohu, vsechna data budou ztracena. Mam full verzi quickoffice a spokojenost 🙂