Nokia N95 8G

V aplikaci kancelář, je od výrobce nainstalován program Quickoffice pro prohlížení textových a tabulkových souborů. Ze zvědavosti jsem nainstaloval trial verzi, která se po týdnu zavřela, bohužel i s verzí pro prohlížení. Může mi někdo poradit, jak se dostat do původního stavu pro prohlížení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Osobně se mi to nestalo, a nebudu to asi ani zkoušet. Také mám quiqoffice jen ke čtení... Myslím, že by mělo stačit to, co jste nainstaloval, zase odinstalovat. Pokud na toto ale výrobce nemyslel, nejspíš někde v telefonu nechal informaci o tom, že tam demovka už byla (aby ji nebylo možné znovu po odinstalaci a přeinstalaci používat další týden), a původní verze se taky zablokovala - teď pomůže formát telefonu

- vše z paměti telefonu se smaže (i kontakty a SMS). Formát provedete pomocí kódu *#7370# na hlavní obrazovce. Je třeba znát kód telefonu. Pouhé obnovení výchozích nastavení nepomůže. Instalace Firmware bude mít stejný efekt jako formát.

Nedestruktivním způsobem by bylo nainstalování zakoupené (nebo cracklé) verze.

Tak, tak, pouzitim kodu *#7370# (sec. kod je standardne 12345) se vse uvede do puvodniho stavu. Urcite nejprve udelat zalohu, vsechna data budou ztracena. Mam full verzi quickoffice a spokojenost :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.