Nokia N95/8g – kolik stojí displej na tuto nokii?

Vlastním nokii N95/8g
Dobrý den , chci se zde zeptat zda tu někdo neví kolik může
stát displej na tuto nokii totiž mne prasknul a je třeba ho vyměnit
kolik si mám připravit peněz

Odpovědi
skorcovaz

Napište do servisu jménem Britex, který sídlí v KL. Oni Vám odpoví a taky můžou udělat kalkulaci opravy.

Earl Sin

Originál stojí cca 1100,– Kč + práce
Nebo si ho můžete podle videonávodu vyměnit sám:
http://www.you­tube.com/watch?v=jHwDqA­keIYE

Zdroj: www.xmob.cz/k_16-Displej-LCD-Displej-Nokia/p_nlcd637-Originalni-displej-Nokia-N95-8GB

RudolfG.

Dobrý den, tato nepříjemná situace se mi stala také a mohu vám na toto doporučit prodejnu sídlící v obchodním centrum nisa Liberec, display mě vyšel i s prací na 1200,–kč a během 1/2 hod.jsem měl funkční telefon.