ttajfun1

Vlastním nokii N95/8g

Dobrý den , chci se zde zeptat zda tu někdo neví kolik může stát displej na tuto nokii totiž mne prasknul a je třeba ho vyměnit kolik si mám připravit peněz

Nejlepší odpověď
karbo

na google je toho spoustu,jen zadejte display na nokia N95/8g.Příklad …viz.
Bohužel nevím kolik si v servisu učtujou za práci.Trochu zručný kutil to také zvládne.

Zdroj: www.h-mobil.cz/2535-lcd-nokia-n95-8gb-display.html

Další odpovědi
Rada.012

nejsem si presne jist ale stoji tak kolem 1500 az 2000 kč