Nokia 5800 XpressMusic-Poškezení hud. knihovny

Mám telefon Nokii 5800 XpressMusic a najednou zničehonic mi nejde spustit hudební knihovna.Když stisknu seznamy skladeb,hodí mě to na základní plochu a když všechny skladby,tak se ukáže "soubor je poškozený,akce nebyla provedena" a ukáže se tam,že v knihovně nejsou žándé skladby.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Popř. co se s tím dá dělat??
Děkuji
Doplňuji:
Teď už se mi na počítači nezobrazí,že byl telefon připojen.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nemám zkušenost.
Pokud ale lze vyjmout nakrátko baterii, často to v těchto případech pro někoho překvapivě pomůže, zkus to tedy. A dej vědět!

Další odpovědi:

Zlatý

No mozne reseni ...vyjmout sd kartu a zkusit ji naformatovat.. ale je nutno zalohovat VSECHNA DATA..!! Pak zkusit vratit telefon do tovaniho nastaveni ...ale nejdrive bych vyzkousel pripojit telefom k pocitaci ..spustil Nokia Software Updater a spustil aktualizace celého firmwaru ... pokud je ten vas aktualni tak vam to telefon oznami a nabidne prepsani firmwaru to ze hodi pokud mate chyby v telefonu je pomaly atd ..je to asi nejednoduzsi mozmost a bude nejvice efektivni ..je to proste automaticka oprava ...a zase pred akci ZALOHOVAT DATA !!!

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

restartuj pocitac ...

Zlatý

badisko

nebo vypni telefon a po restartu ho tam dej vypnuty..mohla by se ti ukazat pametova karta i telefon ...take je moznost se podivat do ovladacich panelu a ikona pridat hardware ..jestli se tam zabrazuje nebo je u nej vykricnik ..

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.