Avatar uživatele
andrea24

Nokia 5800 XpressMusic-Poškezení hud. knihovny

Mám telefon Nokii 5800 XpressMusic a najednou zničehonic mi nejde spustit hudební knihovna.Když stisknu seznamy skladeb,hodí mě to na základní plochu a když všechny skladby,tak se ukáže „soubor je poškozený,akce nebyla provedena“ a ukáže se tam,že v knihovně nejsou žándé skladby.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Popř. co se s tím dá dělat??
Děkuji
Doplňuji:
Teď už se mi na počítači nezobrazí,že byl telefon připojen.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nemám zkušenost.
Pokud ale lze vyjmout nakrátko baterii, často to v těchto případech pro někoho překvapivě pomůže, zkus to tedy. A dej vědět!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

No mozne reseni …vyjmout sd kartu a zkusit ji naformatovat.. ale je nutno zalohovat VSECHNA DATA..!! Pak zkusit vratit telefon do tovaniho nastaveni …ale nejdrive bych vyzkousel pripojit telefom k pocitaci ..spustil Nokia Software Updater a spustil aktualizace celého firmwaru … pokud je ten vas aktualni tak vam to telefon oznami a nabidne prepsani firmwaru to ze hodi pokud mate chyby v telefonu je pomaly atd ..je to asi nejednoduzsi mozmost a bude nejvice efektivni ..je to proste automaticka oprava …a zase pred akci ZALOHOVAT DATA !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

restartuj pocitac …

před 4007 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

nebo vypni telefon a po restartu ho tam dej vypnuty..mohla by se ti ukazat pametova karta i telefon …take je moznost se podivat do ovladacich panelu a ikona pridat hardware ..jestli se tam zabrazuje nebo je u nej vykricnik ..

před 4007 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek