andrea24

Nokia 5800 XpressMusic-Poškezení hud. knihovny

Mám telefon Nokii 5800 XpressMusic a najednou zničehonic mi nejde spustit hudební knihovna.Když stisknu seznamy skladeb,hodí mě to na základní plochu a když všechny skladby,tak se ukáže „soubor je poškozený,akce nebyla provedena“ a ukáže se tam,že v knihovně nejsou žándé skladby.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Popř. co se s tím dá dělat??
Děkuji
Doplňuji:
Teď už se mi na počítači nezobrazí,že byl telefon připojen.

Nejlepší odpověď
www

Nemám zkušenost.
Pokud ale lze vyjmout nakrátko baterii, často to v těchto případech pro někoho překvapivě pomůže, zkus to tedy. A dej vědět!

Další odpovědi
badisko

No mozne reseni …vyjmout sd kartu a zkusit ji naformatovat.. ale je nutno zalohovat VSECHNA DATA..!! Pak zkusit vratit telefon do tovaniho nastaveni …ale nejdrive bych vyzkousel pripojit telefom k pocitaci ..spustil Nokia Software Updater a spustil aktualizace celého firmwaru … pokud je ten vas aktualni tak vam to telefon oznami a nabidne prepsani firmwaru to ze hodi pokud mate chyby v telefonu je pomaly atd ..je to asi nejednoduzsi mozmost a bude nejvice efektivni ..je to proste automaticka oprava …a zase pred akci ZALOHOVAT DATA !!!

badisko

restartuj pocitac …

badisko

nebo vypni telefon a po restartu ho tam dej vypnuty..mohla by se ti ukazat pametova karta i telefon …take je moznost se podivat do ovladacich panelu a ikona pridat hardware ..jestli se tam zabrazuje nebo je u nej vykricnik ..