sardinie

Lze stahnout HUD aplikaci?

Potrebuju aplikaci abych mohl koukat na celnim skle treba na filmy ale i navigaci (sygic nechci). PROSTE APPKU KTERA UMI ZRCADLIT DISPLEJ

Odpovědi
Zbynas

To sice nevím, nicméně to sklo na to musí být hlavně uzpůsobeno, protože jinak na něm nepůjde nic vidět. Maximálně tak v noci mimo město.

gecco

Šmarjá – to sou fakt ti mlaďoši tak zblblí smártfounama, že si myslí, že „appka“ nahradí HW???
HUD je především DISPLAY – to, co na něj posílá data ke zobrazení (appka) není tak důležité… – asi, jakobys nechtěl k večeři jídlo, ale appku…
:-OOO