tvtomasa

Noční hlídka.

Chtěl jsem se zeptat jestli jste někdo četl knihu Noční hlídka od Sergeje Vasiljeviče Lukjaněnka. Chtěl jsem vědět jestli je ta kniha akční nebo jenom na myšlení. Nečekám že to bude akční jako jiří kulhánek, ale aspoň mi prosím řekněte jestli tam nějaká akce je nebo ne.

Nejlepší odpověď
badisko

To vis kazdy tady cte fantasy…co takhle se poprat tech co to cetli…treba zde si precite recenze …to snad na netu dohledat umis ne ?…http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/hlidka-nocni-hlidka-499 jinak ma dost dobre hodnoceni…
Doplňuji:
poptat . :D..ale vzhledem k tomu ze budes vysadkar tak se s nima poprat take pripada v uvahu …muzes je utlouct do bezvedomi svou novou knihou…

Další odpovědi
Ella

je to akční… teda, podle mě… nevím co si pod tím představujete… nic kolem jiřího kulhánka jsem nečetla…