hanny 2

Neznáte někdo recept na krevetový koktejl,kdy se krevety opékají na másle?

Na webu jsou všechny recepty jen se spařenýma horkou vodou!
Děkuji!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Krevety nejprve spař ,abys je mohla oloupat a pak na pánvi rozpustíš máslo opeč plátky česneku a přidáš krevety a pěkně společně opeč, přidej nakrájenou feferonku osol, opepři, pokapej citronem- můžeš podávat s bagetkou a nebo z tohoto připravit koktejl , přidáním ledového salátu , bylinek a trošku jogurtové majolky – nebo pokud máš oblíbený dresing tak vše smíchat.