Bronzový

Nezdá se vám, že dnes lidé cvičí víc než v minulých desetiletích?

Všude samý work out, joga, karate atd.
Nepamatuju si, že bych někde viděl v roce 2000 nějaký reklamy a a takový věci na cvičení.
Za komoušů byl akorát Sokol a před tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

jo...ale má to svoji "logiku"...většina lidí si dnes vozí "zadky" v autě, steasují se v práci a nemají na sebe čas...a pak mají špatné svědomí, že pro sebe nic nedělají, tak si ho "zaplácnou" nějakou tou placenou hodinou v posilovně...ale to zamozřejmě ti majetnější...těm je určená tahle reklama...no a taky je to otázka módy...
nám "normálním" stačí projet se na kole, zajít si do lesa na procházku, okopat zahrádku a pod .-))

Doplňuji:
huxa...náklady vidím v tom, že ani jedno, co jsi jmenoval, se sám pořádně nanaučíš, (aspoň na začátku, než si osvojíš správnou techniku) a potřebuješ lektora...a pochybuji, že tě to někdo v kursech bude učit zadarmo...jinak by na to asi nebyly reklamy, že? .-)...a taky jsem psala, že je to otázka módy...proti ani jednomu cvičení nemám výhrady, zvlášť jóga je hodně přínosná, ale stalo se z ní prostě módní cvičení...většina se k tomu dostane takto: slyšela jsi to, Petra chodí na jógu, nezkusíme to taky, když to dělá ona, tak proč my ne??...ne, že by to bylo špatně, lepší než se válet doma u TV, ale mě se tohle prostě tenhle styl nelíbí...v domě, kde máme fit studio....jenže "cvičenci" přijedou autem až tamu, něco tam pocvičí a pak si zase zavezou zadnici domů...a já když odjíždím na kole každodenně z práce, venku je nádherně a nebo i když prší a ty ženské tam funí v "propocené" vzduchu a lektor na ně řve povely, tak jim ani trochu nezávidím a myslím, že jsem na tom o hodně lépe a přitom je to nic mne to nestojí .-)...

Další odpovědi:

Zlatý

V minulých letech lidi neměli tolik aut,nebyla až tak rozvinutá MHD,více se fyzicky pracovalo,nebyly KFC,nebyly McDonaldy a podobné rychlojídelny a proto nebylo tolik sportů třeba.

Stříbrný

Já si zas nepamatuju, že by za komančů koukal někdo na to, jak někdo vypadá, hlavně že je ve straně a je to velkej komanč, mohl mít bachor jak stodolu, ale když byl ve straně, byl to král. Moc dobře si pamatuju, jak to bylo v tom našem slavným podniku, šli se všichni podělat nad dcerkou pana ředitele, nevadilo, že je jak podsvinče i s matinkou.
Neříkám, že teď je to jinak. Kdo má hodně peněz, může mít koho a co chce, i když vypadá jak velryba.
Normální člověk chápe, že když bude tlustej, dopocenej hnusák, nesežene si ani pořádnou práci, ani pořádnýho partnera. A každý si může přečíst všude, kam se podívá i to, jak to bude s jeho zdravím, pokud bude tlustej, pokud se nebude hýbat a střídmě jíst.
S tím Sokolem máš pravdu, ale to nebylo vůbec špatný.

Stříbrný

Inu, byznys je byznys. A Sokol za komoušů? To není zrovna trefné.

Stříbrný

Hlavně toto dělají ti se sedací prací, kteří ovšem nechtějí být otylí. Chtěl bych vědět, v čem vidí ostatní odpovidatelé náklady při cvičení zmíněného karate, jogy či work outu?

Stříbrný

Nezdá.

Dříve se tolik nejezdilo auty, někde mohli lidé
do práce chodit pěšky nebo jezdit na kolech.

Za domem jsme si natáhli síť a střídavě jsme hráli
voleyball (muži i ženy) nebo nohejbal (muži),
v létě se ještě dalo plavat v řekách,
mohli jsme si zaběhat na zdravém vzduchu, …

K tomu jednou až dvakrát týdně cvičení v místní sokolovně,
od jara do podzimu jsme každý víkend jezdili na vodu
(Jezdí dneska ještě někdo? A staví si dnes ještě někdo lodě?) …

Žádná fitka, solária, nebo "work out" (co to je?) jsme nepotřebovali.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.