nevimjak

Nevíte v kterém filmu zazněly tyto dvě hlášky? „dal si tu ženskou do pokoje matky..tvá matka tam už snad neni, ne?“ a "d

Hláška z jednoho filmu!
Doplňuji:
Nevíte v kterém filmu zazněly tyto dvě hlášky? „dal si tu ženskou do pokoje matky..tvá matka tam už snad neni, ne?“ a „dám ohřát trochu mléka…dal bych si něco silnějšího“

Odpovědi
hanulka11

zkus se podívat zde
https://www.go­ogle.cz/search?q=hl%C3%A­1%C5%A1ky+z+fil­m%C5%AF&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a