Gabe

Nevite proc mi nejde stahnout el.kniha do Kindle5?Nikde ji tam nenajdu,pritom pri propojeni s pc pres usb mi to ukazuje

Odpovědi
RedC22

A nahráváš jí tam v podporovanym formátu?

cochee

Nemám s Kindlem zkušenost, ale nemůže bejt, že mu dělají problém názvy knih obsahující českou diakritiku?

RedC22

cochee:
Teď jsem zkusil do Kindle 3 nahrát jeden opravdu ošklivě pojmenovanej soubor a otevřel ho bez problémů.

cochee

Dobrá zpráva, teď by to ještě chtělo vyzkoušet tu Kindle 5ku, už jsem viděl nejednou, jak nová verze něčeho oplývala chybou, která ve starší verzi téhož nebyla 🙂

RedC22

Ano, ano, jsem si toho vědom. Proto jsem z toho nevyvozoval závěr.