Hakunamatata

Nevíte o nějakém kostelu v okolí Brna, který je volně přístupný veřejnosti i v noci?

Doplňuji:
Může být polorozboreny ci kaple. Nepotřebuji zadnou extra výzdobu.

Nejlepší odpověď
www

Celou noc není už jen kvůli zlodějům, až na výjimky typu ‚noc kostelů‘ ap., přístupný žádný kostel.
Stačí se podívat na ‚otevírací‘ dobu, v té se to může lišit.
Doplňuji:
V tom případě (tvoje doplnění) stačí dát do vyhledávače ‚kaple kapličky Brno‘, nebo podobně a jistě něco přístupného najdeš.

Další odpovědi
badisko

Ani v okoli Brna ani jinde …:D proc by nekdo chodil do kostela v noci a farar stejne v noci spi …:D pokud si nedoprava mesni vinko …:D ty mas teda napady …:D

marci1

Kostely jsou v noci určitě uzamčeny.