nevíte nějakou web stránku kde se dostanu na fb když ho mám zablokovanej?

potřebuju tam

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Když máš zablokovanej facebook,tak na něho nemůžeš a vzhledem k tomu že facebook je jenom jeden tak se na něho zkrátka nedostaneš.Co si dělala že tě zablokovali?

Bronzový

Tak za prvý nevim co je adekvátní důvod k potřebě dostat se na facebook a za druhý předpokládám že facebook ti zablokovali rodiče za nějakou lumpárnu... Takže k tomu měli důvod.. A jestli tam opravdu potřebuješ z nějakého opravdového důvodu řekni to odičům a zku se s nimi dohodnout.

Bronzový

Bez důvodu nikomu účet nezablokují,Třeba časem až se polepšíš tě tam opět pustí. Mimochodem pokud opravdu musíš na facebook tak se jedná o závyslost na FB

Pokročilý

Podle toho co píšeš v diskusi to vypadá, že ti FB zablokovali rodiče, protože jsi tam byla 25 hod. denně, místo toho, aby ses učila.
Pokud je to tak a nepletu se, je mi líto, tady budeš muset poprosit tvoje rodiče, aby ti odblokovali facebook, třeba na sobotní odpoledne. Jiná možnost neexistuje.

Diskuze k otázce

Tinka

já nemám zablokovanej facebook ale tu stránku víš..wwebovou stránku www.facebook.com tak se musím dostat přes jinou stránku

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.