mišulka13jan

nevíte kolik by stál nejlevnější a nejdraší notebook????

Odpovědi
Funna

5 a půl až 150 tisíc…ale to najdeš v každém vyhledávači cen…a určitě jsou i dražší, ale ty se standardně neprodávají…

NikkiHeat

tak záleží na HW komponentech ale takový standartní nejlevnější notebook je kolem sedmičky a nejdražší bude kolem půl mega…
Doplňuji:
http://www.bles­k.cz/clanek/di­gital-pocitace-a-hry/151395/po­divejte-se-na-5-nejdrazsich-notebooku-na-svete.html

Našel jsem od Alienware herní za 200 000, ale určitě se najdou i lepší kousky.

Kelt

Notebook – blok, seženeš za pár korun. Nepíšeš jaký, tak uvádím toto. A nejdražší, může být i za stovky tisíc i více. To jen na okraj. Záleží, co bys chtěl aby to umělo, na vybavení a pod . Tedy od 8 tisíc do 40 tisíc, použité budou určitě levnější.