fafka

Nevíte, jestli při hubnutí pomáhají hřejivé masti?

Vím, že při hubnutí je důležité dělat i to ostatní…(tim mam na mysli, že jsem vrcholová sportovkyně a trénuji 6× týdně. Běhám, plavu a posiluju, takže chytré rady typu „jdi si zasportovat“ si nechte… jen by mě to zajímalo. Výživu mam dobrou, jen se prostě někdy neuhlídám a dám si něco sladkého a přiberu.).

Nejlepší odpověď
ReHu

Důležité? Podstatné.
Prohřívání – bezvýznamné.

Další odpovědi
quentos

„chytré rady typu "jdi si zasportovat“ si nechte". Přečtěte si kodex – to jste měla udělat již při registraci. Tam se mimo jiné píše „buďte zdvořilí“. Když nechcete chytré rady, chcete tedy hloupé rady?

Nechcete nám rovnou poradit, co vám máme teda poradit?

Lamalam

Na hubnutí žádné masti jakože nepomáhají.

anonym

Na hubnutí hřejivá mast asi moc nepomůže, ta bude tak na celulitidu, bude lepší nejíst co, po čem tloustneš a zasportovat.
Jakože.

ivzez

Tady je jediná rada:
Uhlídat se a „něco sladkého“ eliminovat.

PS:
Čekala bych, že vrcholová sportovkyně něco ví i o chování mezi lidmi…