jupis7

nevím jestli umím zpívat, já myslím , že ano , ale všichni si myslí , že ne.jak to rozhodnout?

Nejlepší odpověď
tom004

Věř těm,kteří Tě poslouchají. Většinou mívají pravdu. Nikdo z nás,není sám sobě dobrou porotou a kritikem.

Další odpovědi
anonym

Dostal jsi dvě odpovědi, přidám třetí. Nenechej se zvyklat. Nikdy a ničím.
Svůj zpěv si nahraj a pak si nahrávku velmi pozorně poslechni. Poznáš, co není v pořádku.
Pokud máš v sobě touhu zpívat, tak s tím něco uděláš. Optimální by bylo zajít si na pár hodin zpěvu a potom se rozhodnout.

Má pětiletá vnučka začínala zpívat s tím, že se jí hlásek třásl a za moc to nestálo. Jedna návštěvnice dceři řekla, že malá zpívá falešně. Dcera ji rychle usadila s tím, že nechce, aby to její dcerka slyšela. Neslyšela a byla v naprostém klidu. Dnes zpívá jako slavík a o falešném zpěvu to už dávno není.
To je taky zajímavá zkušenost,viď? Psychika dělá někdy skutečná kouzla.

Reuef

no zkus se nahrat jak zpivas a pak si to pust..nebo este lip : nahraj jak zpivas a pak nam hod odkaz 😁

jupis7

pokusím se něco nahrát a hodit sem link, pak to můžete posoudit.