zjentek

Nestydíte se někdy za to, že jsme v NATO?

Protože já ano. Já totiž nechci být nepřátelský k přátelským lidem, jenže ty nepřátelský sfině ze severoatlantický aliance mě do toho pěkně potichu uvrtali. Teď je mi ze mě blivno, když vidím, čeho „jsme“ schopni.

A vůbec: z jakých modelů vychází ten kašpar Sullivan, když se uchyluje k tak nemožným prognózám>>>https:­//www.novinky­.cz/zahranicni/a­merika/clanek/rus­ko-muze-zautocit-na-ukrajinu-kdykoli-v-pristich-dnech-zrejme-letecky-zni-z-bileho-domu-40386956#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=yJGNVhCx2YH-202202120157&­dop_id=40386956&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

To my, slavný západ, se skutečně musíme snižovat k ubohostem v podobě provokací a tak dlouho světu vnucovat lži a konstrukt, až se stane pravdou a dojde k tragédiím? To fakt nemáme na víc? Vždyť ta naše podlost je už do očí bijící, když o ní píše už i zjentek. Byl jsem srab, když jsem se vrátil z Indie jen proto, že jsem umíral na malárii. Chvíli jsem v tý době zapomněl na realitu, která mě čeká při návratu. Jenže ten mě velmi rychle vystřízlivěl- zase mohu reálně vnímat, kým tady jsme. A toho KRUTĚ LITUJI. Měl jsem v té silné zemi s netušenou budoucností, plné po všech směrech bohatých, odvážných a zejména tedy LIDSKÝCH bytostí, zůstat. Pozdě );

Nestydíte se, když vidíte, co světu provádíme? Nebo uvažujete stylem „já nic to oni“? Co ten chudák Vladimir Vladimirovič vlastně udělal? Dle mého jednoduše jasně brání, co musí. Vždyť mu probůh naslouchejte! Chudák už neví, jak nám říct, ať dáme pokoj. On je jako ti maličtí šimpanzi, co v jednom brutálním videu na YT jasně dávali gesty jasně najevo UŽ DOST, STOP, když lidé vraždili jejich rodiče a potom také je samotné, malé opičky. Zcela jasnými gesty říkali už dost, nechte toho, vždyť ZEMŘEME. Přímo do kamery. Těsně před smrtí. A Putin to samý. Přímo do kamery. Jasná defenziva, nikoli opak. A nikdo to neslyší, jako by byl ten maličký, nevinný šimpanz, který však skutečné vrahy vůbec nezajímá. Vždyť už to tady v historii bylo. Vyvraždili jsme celé carské pokolení, včetně cara. My, „západ“. Ani se nesmí říkat/napsat kdo přesně se o to zasloužil, protože by šlo o rasovou xenofobii, nebo něco takového. Chudinky. za jistého „západního“ diktátora však později také chvilku trpěli. A od té doby jsou jejich hříchy tabuizovány. Věděli jste, že „západ“ začíná v Izraeli? Mně by třeba zajímalo, kde se tam všechno to zlato vzalo. Transmutace kovů? Ále no ták… Prostě dejme už Vladimirovi pokoj. Když se musí sám postarat o tak velikou zemi, asi ví nejlépe sám, co dělá. Nezabíjejte, když to není potřeba. Nebuďte hlupáci. Děkuji.

Nejlepší odpověď
hapiky

Přeber si to z úhlu pohledu na Rusko. Kolik je věcí, za které může být Putin hrdý, Kolik je věcí, za které by se měl stydět. Kdo má užitek z toho, že Rusko disponuje tak velkým množstvím přírodního bohatství? Jak je na tom obyčejný člověk?
Když bude jak se říká držet hubu a krok, na chleba a vodku bude bez problému mít. Nic víc. Dobře a velmi dobře jsou na tom jen ti, kteří pochlebují Putinovi. Když chceš říct, co si myslíš, půjdeš „na rekreaci“. O opozici či novinářích ani nemluvě. Líbí se ti Krym? Putinovi taky tak si ho prostě vzal, včetně dalších pohraničních území. Chudák Putin. Nikdo nechce pořád pochopit, že když se mu něco líbí, to si vezme. A co na to demokracie? Putin má svůj názor: Nic horšího
ještě lidé nevymysleli.
Největším neštěstím a pro Rusko zvlášť je, když má někdo neomezenou moc nade vším a nad všemi a může dělat beztrestná rozhodnutí. Proto má přátele jen ty, kteří mají podobné zřízení (Čína, Venezuela, atd.).
Diktátor je věčně hladový, to si zapamatuj.

Další odpovědi
GM

Nestydím. Styděla bych se, kdybychom byli ve Varšavské smlouvě.

Drap

Z čeho vchází? Vychází ze stejných zdrojů, jako ve všech ostatních případech. Vezmi si Husajna, USA, jako první věděli že má biologické zbraně, hned po nich Britové. To že se doposud žádné nenašly přece nevadí, aspoň jsme mu dali na frak. A takových případů by se dala jmenovat celá řada. Třeba další Libye. A bláboly o tom, že je nespravedlivé, aby Rusko mělo nerostné bohatství a ostatní ne, to přece soudný člověk nemůže myslet vážně.

Ametyst

Pravdu díš. Největší chybou bylo, že se recipročně s Varšavskou smlouvou nezrušilo i NATO. Studena válka skončila v roce 1990, ale Západ evidentně potřebuje nepřítele a harašit zbraněmi. To vidíme, jak vyrábí nepřítele ze všeho- i z přírody, blahodárného CO2, spalovacích motorů, Ruska, zdravých lidí, vlastenců, daňových poplatníků...­..nesmíme žít chvíli v klidu.

Kryšpín

Podívejte jsme nepřátelská země Ruska v Evropě je tak také vedeno Německo, Francie, Anglie a Belgie vakuové bomby v raketách které jsou namířeny jsou velmi humanitární, tvor se udusí do pěti minut žádné dlouhé trápení jako při atomovce.

_Bůh_

Ne

Zanyn

Ne. Stydím se jen za ty, co nás tam bez referenda uvrtali. A vlastně i za sebe a nás všechny, že jsme jim to dovolili. Dříve by tu stávkami a demonstracemi nastal celostátní kolaps, Inu vyčuraní „čecháčci“ dovedou vítězit. (Snad si všichni pamatují na ony zelené mozky, kterté po r. 89 nevěděli kudy kam a volili i Sládka. Ale otřepali se opravdu rychle a úspěšně.)