Zlatý

Nepraskne talíř, když ho použiju místo pokličky na hrnec?

Doplňuji:
Funna: hele, vo to se neboj, to já už mám všechno do detailu promyšlený > http://www.kartakoplzen.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

ne...ale dost blbě se pak horký bere do ruky .-)

Další odpovědi:

Zlatý

Nepraskne,ale radši sniž teplotu,a pak jak ho budeš sundávat tak bacha na horkou páru.Taky mi chybí některé poklice.

Stříbrný

S tou vychytávkou v doplnění je vše v cajku :D Jen do něj moc nebuš :), to by prasknout mohl :)

Stříbrný

Neboj nepraskne.To ti spíš vypadne horký z ruky, a je po něm.

Diskuze k otázce

Stříbrný

johana 56

Při nižší teplotě by prasknout neměl.Pro lepší uchopení bych doporučila přilepit do středu talíře špunt (může být i zátka ),který se používá na demižony.

Stříbrný

manon

Hmm - taky mi chybí poklička, co jsem s ní trénovala hod diskem a nemůžu ji sehnat...vy máte ale vychytávky :) Doobrý... ten bolakovo úchyt by se zas pak nevešel do lednice...tohle je lepší.

anonym

manon .. :)) a jak jste s ni trenovala - s tou poklickou .. ta byla sklenena ? -iv-

Stříbrný

manon

Jojo, skleněná poklička - neházejte s takovými věcmi :) - sklo je pak úplně všude. Takže teď se mi líbí představa skleněného talířku s ťuplíkem nahoře. Co by se stalo, kdybych chtěla to sklo provrtat?

Stříbrný

johana 56

V každém sklenářstvi rádi dírku provrtají.Potom je ale nutno použít šroubek,nejlépe křížový.V tomto případě doporučuji ťuplík od šampaňského,korek by se mohl drobit.

Stříbrný

johana 56

Ten špunt se může ještě nabarvit a z talíře je parádní veselá poklička.

anonym

Funno, neupozornujte ho na takove detaily ! :)
.. ja si myslim, ze urcite prdne .. tak to zkuste a pak dejte vedet .. ( doufam tedy, ze myslite pri vareni - ne prikrejt hrnec v lednici ) ... -iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.