bolak

Nepraskne talíř, když ho použiju místo pokličky na hrnec?

Doplňuji:
Funna: hele, vo to se neboj, to já už mám všechno do detailu promyšlený > http://www.kar­takoplzen.cz/go­ods/007-0139020.jpg

Nejlepší odpověď
Funna

ne…ale dost blbě se pak horký bere do ruky .-)

Další odpovědi
iceT

Nepraskne,ale radši sniž teplotu,a pak jak ho budeš sundávat tak bacha na horkou páru.Taky mi chybí některé poklice.

manon

S tou vychytávkou v doplnění je vše v cajku :D Jen do něj moc nebuš :), to by prasknout mohl :)

elektrikář

Neboj nepraskne.To ti spíš vypadne horký z ruky, a je po něm.

johana 56

Při nižší teplotě by prasknout neměl.Pro lepší uchopení bych doporučila přilepit do středu talíře špunt (může být i zátka ),který se používá na demižony.

manon

Hmm – taky mi chybí poklička, co jsem s ní trénovala hod diskem a nemůžu ji sehnat…vy máte ale vychytávky :) Doobrý… ten bolakovo úchyt by se zas pak nevešel do lednice…tohle je lepší.

anonym

manon .. :)) a jak jste s ni trenovala – s tou poklickou .. ta byla sklenena ? -iv-

manon

Jojo, skleněná poklička – neházejte s takovými věcmi :) – sklo je pak úplně všude. Takže teď se mi líbí představa skleněného talířku s ťuplíkem nahoře. Co by se stalo, kdybych chtěla to sklo provrtat?

johana 56

V každém sklenářstvi rádi dírku provrtají.Potom je ale nutno použít šroubek,nejlépe křížový.V tomto případě doporučuji ťuplík od šampaňského,korek by se mohl drobit.

johana 56

Ten špunt se může ještě nabarvit a z talíře je parádní veselá poklička.

anonym

Funno, neupozornujte ho na takove detaily ! :)
.. ja si myslim, ze urcite prdne .. tak to zkuste a pak dejte vedet .. ( doufam tedy, ze myslite pri vareni – ne prikrejt hrnec v lednici ) … -iv-