Avatar uživatele
bolak

Nepraskne talíř, když ho použiju místo pokličky na hrnec?

Doplňuji:
Funna: hele, vo to se neboj, to já už mám všechno do detailu promyšlený > http://www.kar­takoplzen.cz/go­ods/007-0139020.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, iceT, anonym před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

ne…ale dost blbě se pak horký bere do ruky .-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Nepraskne,ale radši sniž teplotu,a pak jak ho budeš sundávat tak bacha na horkou páru.Taky mi chybí některé poklice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

S tou vychytávkou v doplnění je vše v cajku :D Jen do něj moc nebuš :), to by prasknout mohl :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Neboj nepraskne.To ti spíš vypadne horký z ruky, a je po něm.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Při nižší teplotě by prasknout neměl.Pro lepší uchopení bych doporučila přilepit do středu talíře špunt (může být i zátka ),který se používá na demižony.

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Hmm – taky mi chybí poklička, co jsem s ní trénovala hod diskem a nemůžu ji sehnat…vy máte ale vychytávky :) Doobrý… ten bolakovo úchyt by se zas pak nevešel do lednice…tohle je lepší.

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

manon .. :)) a jak jste s ni trenovala – s tou poklickou .. ta byla sklenena ? -iv-

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Jojo, skleněná poklička – neházejte s takovými věcmi :) – sklo je pak úplně všude. Takže teď se mi líbí představa skleněného talířku s ťuplíkem nahoře. Co by se stalo, kdybych chtěla to sklo provrtat?

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

V každém sklenářstvi rádi dírku provrtají.Potom je ale nutno použít šroubek,nejlépe křížový.V tomto případě doporučuji ťuplík od šampaňského,korek by se mohl drobit.

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Ten špunt se může ještě nabarvit a z talíře je parádní veselá poklička.

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Funno, neupozornujte ho na takove detaily ! :)
.. ja si myslim, ze urcite prdne .. tak to zkuste a pak dejte vedet .. ( doufam tedy, ze myslite pri vareni – ne prikrejt hrnec v lednici ) … -iv-

před 4196 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek