Avatar uživatele
Kepler

Nepotřebujete někdy třetí ruku?

Kutilové to znají. Není blbé, že „pán tvorstva“ má jen dvě, zatím co kdejaká blbá opice (třeba chápan) jich má rovnou pět, vč. chápavého ocasu. To mu fakt závidím, můj ocásek žije vlastním životem a vůbec není chápavý.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, dubraro, aliendrone před 1762 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Nemám s tým problémy. ako správna (podľa náznakov aliendrona) ježibaba mám aj tretie oko a tretiu ruku https://viacej­.sk/31835-home_default/po­mocny-drziak-tretia-ruka-s-lupou-o50mm.jpg

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jako elektronikovi by se hodila dost často. A ne jen 3. ale někdy i 4. a 5. Navíc by nejmíň dvě měly být delší, kdekoli ohebné. Všechny s výměnnými nástroji. Zatím jsem ale odkázán na různ velikosti peánů, kleští a kleštiček, svorek a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zbyndo

Keď potrebujem premiestniť viac vecí naraz,akoby chýbala tá tretia ruka,ale aby sa ušetril čas,veď keď sa otočím 2×,nahradim hneď 4 ruky,a keď sa otočím 2 a pol x,mám ich toľko,ako tá opica.Veď kde sa ponáhľať?

Upravil/a: zbyndo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nejlépe hned celého člověka, který za mne dělal všechny práce, někam chodil, vydělával a nic za to nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Někdy velice nutně! V každé ruce něco a klepat musím čelem. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jo to bych někdy potřebovala i další tělo,
nebo jen víc otáčivé při vaření a domácích
pracech 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Neexistuje konečný počet končetin, aby se nehodila další navíc. Tudíž i aliendrone tímhle nedostatkem trpí, bohužel. :)

To, že si tvůj ocásek Keplere žije vlastním životem a není zrovna expert přes myšlení (když přebírá od mozku nad tělem kontrolu) je PŘÍRODNÍ NUTNOST!! To víš, kdyby to tak nebylo, tak lidstvo v průběhu několika generací VYHYNE! Nebo jsi viděl/potkal někdy chlapa „bez“, který by byl tak zoufale pitomý a jevil zájem o takovou šílenost, jakou jsou ženy?;) :D :D


Vaše nejjasnější excelence, zářivá hvězdo noční oblohy, sladký sne mužů, jinochů a lesbiček etc. – musím konstatovat, že jakkoliv Vás náš Pán a Stvořitel obdařil všemožnými výrůstky a disponujete trojmo třeba rukami, kukadly, dvojmo nohami a radši ani nepsat (nebo se Kepler v pomyšlení zblázní ;)), tak jste byla OŠIZENA o kapacitu pamětí (možná není „memory protected“), protože jsem Vás NIKDE neoznačil jako ježibabu.

Ještě tak za čarodějku/nici či bosorku (což NENÍ totéž, co ježibaba myslím), též démonickou velvyslankyni a pohromu/zhoubu všeho řádného mužství. Tímto se tedy důrazně ohrazuji vůči tak nehorázném nařčení! ;) :D :D

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

aliendrone, ježibaba je jeden z mnohých nickov vami použitých oslovení. ale nemám vám to za zlé, aspoň si uvedomujete, že na Zemi nežije len človek virtualis, ale aj živí ľudia, čo je možno aj mnohých homo sapiens sapiens prekvapením

před 1762 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Jste si tím JISTÁ? Se mi to moc nezdá… vzpomínám s ještě na JINÉ termíny, to ano, ale na tu ježibabu OPRAVDU NE! Nějaký důkaz, že nejde o selhání pamětiv viz odpověď? Jestli ho najdete, bude se aliendrone cítit VELMI zahanben, ovšem domnívám se, že spíš mám NOVÝ důvod/záminku k další stimulaci Vašeho kardiovaskulárního systému, především v hodnotách krevního tlaku. ;) :D :D

před 1761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Dojímá mne geobbelsovský přístup v použítí termínu „ocásek“ pro DALEKOHLED obřích rozměrů! Už se těším, jak popíšeš hirošimský výbuch – pšouknutí komára? ;) :D :D

před 1762 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek