Avatar uživatele
anonym

Jak upouštíte páru?

Někdy člověk cítí,že potřebuje vypustit páru,zmírnit tlak,uvolnit napětí…jak to děláte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, manon, anonym, anonym, anonym před 4249 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Podle toho, co potřebuju nejvíc: řvu, dupu a ječím u toho, nebo si krásně popláču. Ve svém věku už vím zatraceně dobře, jak se dokážou pomstít potlačované emoce.
Někdy se člověk musí krotit, aby okolí nemělo z jeho chování šok. Chce to ale vyventilovat. Jinak to začne někde uvnitř dělat pěknou paseku.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nepotřebuji vypouštět páru – naopak bych potřebovala trochu připustit. Nervy mám v pořádku a nemám na co se rozčilovat. Jsem více než spokojená.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Jdu na hodinu spinningu :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jedu na návštěvu. Vykecám se a popiju 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Souložím. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarťaŠev

Sex nebo sport. Na to první potřebuješ partnera, na druhý sparinga. Najít toho druhého je jednodušší ale :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jsem na tom skoro jako Vlk z lesa, také nebývám tak vytočená, že bych musela soptit. To bude asi tím, že ventilky otevírám hned, jak mě něco prudí. Spíš mám hodně energie – ale té pozitivní, takže se spíš vyblbnu. Tanec. Klidně tři, čtyři taneční zábavy za sebou v jednom dni (když to jde).
Jen když s něčím nemůžu něco dělat a někdo – kdo za to může – to ignoruje, to mě štve. Ale snažím se poradit si nějak, ne řvát. (Jako třeba s tím našim matrixovským problémem…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

No určitě nenapadám kohokoliv, kdo mi přijde pod ruku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

jen třikrát jsem takto vyletěl, vždy stačila jen rána do zdi, v tom třetím případě to teda odchytl jeden němčour ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek