Jak upouštíte páru?

Někdy člověk cítí,že potřebuje vypustit páru,zmírnit tlak,uvolnit napětí…jak to děláte?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle toho, co potřebuju nejvíc: řvu, dupu a ječím u toho, nebo si krásně popláču. Ve svém věku už vím zatraceně dobře, jak se dokážou pomstít potlačované emoce.
Někdy se člověk musí krotit, aby okolí nemělo z jeho chování šok. Chce to ale vyventilovat. Jinak to začne někde uvnitř dělat pěknou paseku.

Další odpovědi
anonym

Nepotřebuji vypouštět páru – naopak bych potřebovala trochu připustit. Nervy mám v pořádku a nemám na co se rozčilovat. Jsem více než spokojená.

Lucijej

Jdu na hodinu spinningu :o)

terry

Jedu na návštěvu. Vykecám se a popiju 🙂

anonym

Souložím. 😁

MarťaŠev

Sex nebo sport. Na to první potřebuješ partnera, na druhý sparinga. Najít toho druhého je jednodušší ale :D

Damiana

Jsem na tom skoro jako Vlk z lesa, také nebývám tak vytočená, že bych musela soptit. To bude asi tím, že ventilky otevírám hned, jak mě něco prudí. Spíš mám hodně energie – ale té pozitivní, takže se spíš vyblbnu. Tanec. Klidně tři, čtyři taneční zábavy za sebou v jednom dni (když to jde).
Jen když s něčím nemůžu něco dělat a někdo – kdo za to může – to ignoruje, to mě štve. Ale snažím se poradit si nějak, ne řvát. (Jako třeba s tím našim matrixovským problémem…:-)

manon

No určitě nenapadám kohokoliv, kdo mi přijde pod ruku.

huxa

jen třikrát jsem takto vyletěl, vždy stačila jen rána do zdi, v tom třetím případě to teda odchytl jeden němčour ;)