Není můj penis příliš malý nebo velký?

Dobrý den,
Chci se zeptat mám penis dlouhý něco málo přes 16cm.(v erekci) a v obvodu 12 cm(též v erekci).Okolo penisu jsem již plně ochlupen.V březnu mi bude 13 let.Měřím asi 165cm a vážím lehce přes 60kg.Je to na kluka mého věku a rozměrů málo nebo hodně?

Druhá věc je že se chci zeptat když masturbuji nemůže to nějak narušit nebo naopak urychlit růst penisu?

předem děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Málo, nebo hodně jsou dost relativní pojmy a nedají se spojovat s věkem. Někdo je ve dvaceti rád za 12cm, někdo má už v šestnácti přes dvacet centimetrů. A k tomu - 16cm, na to si ve skoro třinácti letech nemůžeš stěžovat - to je výborné! :-)

K druhé otázce - narušit, či urychlit růst se ti tím nepodaří. Ale připravíš se tím lépe na nadcházející sexuální život, budeš své tělo znát. Růstem se nezabývej, vzhledem k Tvému věku ti ještě určitě poroste tak, či tak.

Další odpovědi:

Stříbrný

Neboj a věř zkušeným, i malý kašpárek může zahrát velké divadlo a to jsem tomu taky nevěřila!!!!! :-) :-D. při masturbaci ničemu neublížíš, jen budeš odpočinutý a klidný:-)

Bronzový

16cm je nadprůměrná velikost i v dospělosti. U tebe by měl penis ještě trochu růst, ale rozhodně na to nemá vliv masturbace.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.