Nemůžu se nadechnout zhluboka

Již druhý týden se u mne vyskytuje problém s dýcháním. Nadechnu se pořádně zhluboka při zívání, následně pak zvedávání žaludku. Pokaždé, když chci odbrknout, zvedne se do trubic snězené jídlo. A ještě k tomu vykašlávání hlen. Mám vprostřed mezi prsama jako by něco pálivého, u žaludku nebo u plíc, nedovedu si představit, odkud pochází právě tento problém. Jako by něco tlačilo. Přemýšlím, jestli je to způsobené stresem, častým sezením v kanceláři a to chodím pravidelně na fitness každý druhý - třetí den.

Co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Navštivte lékaře. Mohlo by se jednat o gastroezofageální reflux, to je zpětný tok žaludečních šťáv ze žaludku do jícnu. Zde dochází k dráždění sliznice jícnu.

Další odpovědi:

Zajdi si k doktorovi (tady to ´nevyřešíme´) - může jít třeba o reflux, což při neléčení může časem znamenat značný problém.

Ahoj mněl jsem podobný problém.Byl sem u doktora a pomohl mi tímže řekl že mněl vypít každý den v jednom týdnu alespoň 1,5 l vody s citrónem.Za pokus to stojí;-).

Bronzový

Navštívit doktora. Voda s citronem sice asi není nic, co by mohlo ublížit, ale že máš stejné příznaky, to neznamená, že je stejná příčina.

Bronzový

jídlo do trubice a vykašlávání hlenu - aby ses nezadusil, radši to řekni paní doktorce aby ti poradila co a jak. je dobře že děláš pravidelně fitness. jak se stravuješ.. Ten hlen musí mít nějaký původ.. zkus jísti více zdravě, méně pečiva, mléčných výrobků, více pít čistou vodu a nebo bylinný čaj, více syrové celé zeleniny. Méně sladkého.

Pokročilý

A co jako myslíš, že ti na tuto otázku normálně uvažující člověk asi odpoví?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.