Zlatý

Nejde otevřít dokument v OpenOffice Writeru, ačkoliv vždycky předtím to šlo. Náhle to hlásí "chyba při čtení souboru"...

Co s tím? Dík.

Odpovědi:

Bronzový

Můžete mi poslat ten dokument, příp. někam uploadnout? Pokusím se zjistit, v čem by mohl být problém.
Doplňuji:
quentos:
Díval jsem se na Vámi zaslaný dokument a po vyzkoušení několika bezplatných nástrojů (u placených verzí by byl výsledek obdobný) včetně MS Office se mi nepodařilo zdárně obsažený text obnovit. S největší pravděpodobností se jedná o poškození v důsledku chybného uložení (vypnutí pc, vytažení flash disku při zápisu). Co bych mohl doporučit? Zapnout v nastavení editoru automatické zálohování, editovat dokument přímo v počítači a po uzavření editoru zkopírovat na flash disk (resp. dělat si pravidelné zálohy). Pokud se jedná o důležité informace zkuste nastavit atribut pro dokument jen pro čtení, nebo používat na poznámky nějaký rtf editor pro formátovaný text.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

Georgo2010: díky za ochotu, nicméně kontaktovat není jak (máte privátní profil). Kam mám tedy dokument uploadovat? Dík

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.