Nejdou otevřít obrázky v pc

Dnes ráno jsem zapla pc a když chci otevřít nějaký obrázek/fotku, co mám uloženou v pc, hlásí mi to chybu, viz obrázek. Co s tím? https://fbcdn-sphotos-h-a.akam aihd.net/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Za prvé obrázky a další soubory na plochu nepatří - nejneže se tím prodlužuje (zpomaluje) start počítače, ale je i méně dostupných prostředků pro ostatní aplikace, protože všechen obsah plochy se načítá do operační paměti. Na plochu patří tedy jen spouštěče nejpoužívanějších programů nebo odkazy či zástupci složek.

Za druhé - je možné, že je obrázek poškozen nebo se spouští v programu, ve kterém by neměl. Zkuste kliknout na ten obrázek pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Vlastnosti. Tam pak u kolonky Otevírat v programu zvolte nějaký grafický program - třeba základní Prohlížeč obrázků a faxů nebo jakýkoliv jiný, co tam máte - třeba IrfanView můžu doporučit.

Nu a pokud by ani toto nepomohlo, tak je zřejmě v počítači nějaká nevítaná návštěva a v tom případě Vás požádám o zaslání výpisů z programu RSIT.
Návod na použití programu, včetně odkazů ke stažení najdete zde: http://www.viry.cz/…
Oba výpisy - tedy info.txt a log.txt mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

Další odpovědi:

Stříbrný

Pokud to dělá přímo winowsí prohlížeč, asi nastala nějaká vnitřní chyba, kterou nebude moc jednoduché diagnostikovat a opravit. Nainstaluj si na to program, např. Irfan View nebo nějaký robustnější (Picasa).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.