Jindrich8

Nemáte nějaké nápady na zábavu pro učitele na stužkovák?

Zdravím, nemáte nějaké nápady na zábavu na stužkovák? Jdeme prvně na úřad, kde se bude šerpovat a pak se přesuneme do sklepa, kde bude program. Bude tombola a nějaké hry. Mate nějaký napad?

Odpovědi
ivzez

Já bych učitele nepodceňovala,
dokáží se zabavit i bez programu.

autacek

Zábava bude, až se učiteli nepodaří ohlídat věkovou hranici pod 18 let, svěřených žáků popíjející alkohol a přijde tam kontrolní orgán.

Minimálně debata na toto téma by mohla být výživná, byť dnes mají možná již všichni maturanti přes 18.

nyjono

Co takhle trochu zagooglit, když už nemáte vlastní fantazii.