SanJay .

Jak na to, abych neustále nemyslel na druhé (osoby)?

Prostě nějaká očista mozku, po které se mohu lépe soustředit

Nejlepší odpověď
redy

Myslet i na druhé nemusí bejt ani trošku špatně.
Ale ve škole je lepší myslet na učivo, někdo mi to kdysi řek. 🙂

Další odpovědi
hanny 2

Mám stejný problém – taková rada by byla opravdu „nad zlato“!!!

Šidlo

1.nesústredujte sa na fakt, že na ne myslíte
2. myslite na ne schválne stále
3. nejak sa vyventilujte

gumiczud

Zkus hudbu

Drap

Řeš sudoku!

anonym

To nejde, musíš se s tím naučit žít.
Jedině zapálení pro nějaký koníček, aby ty myšlenky mohly snad odejít, ale stejně se k nim vrátíš.

postcd

pro konkrétní odpověď je potřeba vědět na co konkrétně myslíš, dotaz není dostatečně podrobný. zkus google.cz: jak se soustředit.

arachis

Jestli si v pubertě,tak toho se chvíli nezbavíš,přejde to samo.Pokud už po pubertě,tak si říkej,že myslet na druhé je přednost a mysli na ně hezky,pošleš jim tak pozitivní energii a ta se ti vrátí.