cleavendka

nehtové studio

Slečny chodíte na nehtíky a na zbytek manikůry do nehtového studia nebo do vietnamských studií? Jaké s tím méte zkušenosti? Nikdy jsem na nehtech nikde nebyla, chtěla bych, jen nevím jestli zvolit to nebo to..

Odpovědi
martuš

Ahoj, řeknu to takhle. Nělteré kamarádky chodí k vietnamcům, já osobně po tom co mi nehty vyrželi tak dva týdny se na to vyprdla. Raději jsem si našla menší nehtové studio, kde to dělaj tak max dvě paní. Mám raději přátelštější prostředí. Nakonec jsem začala chodit sem k paní Cilce http://www.neh­tycilka.cz/. Sice to mám přes celý Brno :-/, ale naštěstí to Brno není tak veliký :D

MarkettB

Já zatím nemůžu srovnávat, ve studiu jsem zatím nebyla. Nehty od vietnamců mi vydrží 2 a půl týdne, nikdy jindy jsem nehty neměla, tudíš mi přijde, že to je docela slušný.. Jak dlouho to vydrží ze studia? Je v tom velký rozdíl?

novaklen

Já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že zajít si na nehty do dobrého studia opravdu stojí za to. Je to docela velký rozdíl oproti tomu, když si je člověk dělá doma sám. Já třeba na nehty chodím sem: https://beautiful-me.cz/modelaz-nehtu Jesti jsi z Prahy, tak doporučuji vyzkoušet. :)

Elena01

Asi jak kde a jakou metodou ti to delaji. Ja v brne tak casto nejsem, studuju v praze, ale kamoska mi dela nehty tim shellacem a spokojenost nejvetsi, doporucuju.

martuš

2 a půl týdne? A kolik za to chtějí? Ta doba je docela směšná :D já jak chodím tak mám nehty už přes měsíc, sice to odrůstá, ale mám to dělaný nějakou metodou shelac. Takže ikdyž mám svoje nehty odrostlý tak při přelakováním obyč lakem to nejde ani moc poznat :D ale 2 a půl týdne, tos mě dostala.

MarkettB

Podle toho jaký si je nechám dělat a jak mi je zdobí. Ale většinou kolem dvou kil. Měsíc, no nebudu kecat, už mám dávno nový, až na jeden, v posilce se mi odtrhl i kus myho nehtu. Asi to tam taky vzdám a porozhlídnu se jinde..