sasana

Nechci do nějaké sekty.

Psala jsem už tu o té víře i poslala odkaz na konferenci.To mě známá zaslala na mejl a já nějakou tu viru neuznávám a nikam nechci chodit.A nevim tedy co to je a taky nemám o to zájem.Asi nám něco nabízí co nechceme.Co vy na tento odkaz říkáte? psala jsem i o tom níže dole.

Nejlepší odpověď
chudst

Naposledy. Zaprve – vsechno tohle se tyka tematu, diskutujte proto prosim u vasi polozene otazky v diskuzi.

Nebudu se opakovat, vse jsem popsal zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jeste-jednou-o-vire
Doplňuji:
A ostatni ve vasi predchozi otazce zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-je-za-viru

Pokud uvidim jeste jednou tutez otazku, budu si myslet, ze mel Drap pravdu a chcete, abychom se take nachytali – a jiz ji nahlasim jako zavadnou z duvodu propagace.

Další odpovědi
snookerballs

Já nejsem věřící, takže se mi to moc nelíbí a bůh ví, co to je za sektu. Když do ní nechceš, tak do ní nevstupuj :)

dědapetr

Názor který chceš,máš již v předešlé otázce.

baghira

Pokud nemáš zájem, nikam nechoď.

Drap

Rozhodnout se musíš sama. Podle mne je to blbost.

hanulka11

o takových věcech si rozhoduje člověk sám a nedá na rady druhých a už to tu nepropaguj

staryforTin

Á Rainhardt Bonke! Toho znám, to je velice živý evangelista. V klidu na konferenci běž, nic špatného ti nehrozí. Jen si dávat pozor na prodavače knih a po konferenci na stoupence letničních církví venku před Rondem. Není to o tom začít někam chodit. Jako svobodný člověk na této Zemi nemusíš nikam chodit! Dokonce se ani nemusíš řídit mou radou. Za zážitek s vystoupením Bonkeho návštěva Ronda stojí.

Zdroj: http://theta.web­node.cz/news/de­tem-doby/