Avatar uživatele
zbysek

jeste k predchozi otazce

Od:
Odpovedi.cz <odpoved@odpovedi.cz>

Předmět:
Odpovědi.cz: Zpráva od SajmonModer – Trapas

Datum:
25.3. 2011, 18:03 – dnes v 18:03Jsi trapnej, vypadni odsud, než se s tebou tady nikdo nebude bavit. Podívej se na své odpovědí, vždyť jsou trapné jako ty, proč myslíš, že ti nokdo nedává palce? Odejdi prosím, nenič nám tu partu! Tím, že budeš zveřejňovat mé maily, si jenom zhoršíš. Stejně ti nikdo neuvěří!------TAK TEDY ODCHAZIM,NEHODLAM SDE NECHAT NAPADAT NEJAKYM PANEM S KOMPLEXEM
Doplňuji:
vy jste opravdu chudak Sajmone,jak dokazete takhle verejne lhat,kazdemu muzu preposlat vas email,opravdu nevim co timto sledujete,k cemu vam to je…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, SajmonModer před 4774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Hm ,to je smutné .......když k něčemu takovém u dojde.
Věci by se měli řešit v klidu a ne hned startovat, ale lidské povahy jsou různé a prostě si musíme zvyknout, že každý jedinec přijme pravdu jinak.Tím nenarážím ani na jednoho z vás -ale to je všeobecně řečeno. Už jsem toho tu zažila dost…jednomu vadí to -druhému ono .
Vám vadilo jakou Sajmon položil otázku no a vy jste mu na ni odpověděl a jeho to naštvalo. To jsou reakce, když člověk rychleji koná něž přemýšlí, ale nebuďme malicherní a mějme trošku té lidské tolerance a hlavně slušnosti a neurážejme se.
Vždyť na světě je tak pěkně a nekažte si to nějakou rozmíškou tady.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Ale já jsem tohle vůbec nepsal lidi !!! Věřte mi!! Já vůbec nevím o co jde? Proč bych něco takového psal?? Já??
Doplňuji:
Asi si smažu na sebe kontakt, tohle mi za to nestojí! ☹

Upravil/a: SajmonModer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Tak od koho jsi dostal ten mejl?
nejdřív uvádíš
sxxxxxxxx@xxxx.cz (neuvádím záměrně něčí email) a nyní uvádíš, že od odpovědí, prostřednictvím kontaktního formuláře.
Předchozí otázku, ve které byl uveřejněn mejl, čímž jsi porušil hrubě pravidla etiky na webu i kodex jsem smazal.
Právě proto, že uvádíš něčí mejly na veřejně přístupném webu může dojít k jeho zneužití.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Sajmone, sice tě neznám, ale přesto si myslím, že tohle není tvůj styl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Ehm, vážený, obávám se, že tady bude chudák někdo jinej. Dokážu pochopit, že máte s někým osobní spor a on na vás teoreticky vyjede, ale neumím si představit, že by vám jakožto svému protivníkovi začal vykládat, jaký nechutnosti si myslí o ostatních uživatelích.

Nehledě na to,že ty Váma zveřejněné „maily“ na 99% nepsal on, není to jeho styl psaní.
Jestli jste si tu chtěl proti sobě udělat zlou krev, tak se vám to myslím celkem povedlo…
Doplňuji:
Co: moc dobrá připomínka.
Sajmone, možná by ses pro jistotu měl kouknout, jestli se Ti někdo nehrabal v mailu a neposílal si něco z Tvý adresy… málo pravděpodobný, ale stát se může.

Možná by pro adminy stálo za zvážení, jestli by se tu nemělo zavést něco jako „interní pošta“, kde by se zálohovaly i vzkazy, který jsme my jako uživatelé někomu poslali…

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jako sorry,ale taky si myslím,že to není Sajmonův styl…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Co

Nepoužívejte stejné heslo které patří k e-mailovému účtu. To se dá lehce zneužít k podobným legráckám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý večer všem,dlouho jsem tady nebyla a koukám že se skoro nic nezměnilo,jen občas nahlížím,nechci se zde nikoho zastávat,ale sleduji občas jak kdo odpovídá a přidám se na stranu Sajmona,jeho odpovědi nikdy nebyly vulgární,tak pochybuji že by někoho vyhazoval,pokud Zbyšku chcete odejít tak běžte,ale neosočujte ostatní,to už tady bylo a ne jednou,osočová­ní,urážky atd na tento servr nepatří,snad tady někdy zavládne klid a mír mezi ostatními uživateli,asi je to ale bohužel jen mé zbožné,leč naivní přání

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek