Ještě jednou o víře...

Už jsem vám tu psala o víře v boha, kterou moje známá uznává. Tentokrát mně poslala e-mail kde mě zve na konferenci.Posílám vám zde odkaz, který mně poslala. Nevím co si o tom mám myslet.
http://konferenceohne.cz/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím, co chceš odpovědět. Zřejmě se jde o jednu z mhoha sekt. A nebo jsi nám to poslala, aby jsme se taky nachytali a aby jsi udělala reklamu tomuto spolku ?

Další odpovědi:

Zlatý

Co se týče výry se musíš rozhodnout sama.Jestli se chceš účastnit konference je na tobě a pokud chceš názor tak já bych se toho nezúčastnil.!Pokud se ta známá chová tak že nutí k víře,tak je to špatně,protože víra je na základě svobodného rozhodnutí.
Doplňuji:
Nestihl jsem to opravit,omluva.

Zlatý

Ve vasi predchozi otazce to bylo receno jasne. Pokud o to nestojite, dejte ji to jasne slusne najevo. Pokud to nepomuze, dejte ji to najevo razantne (ale porad slusne). A pokud ani to nepomuze, pak se s ni prestante stykat.

Je-li to normalni zena, pak vam vyhovi a nebude vam otazku sve viry predhazovat. Je-li to fanaticka, tak si na ni musite davat obrovsky pozor.

------------------------------
A dedopetre, omlouvam se, ale "vyry" me pobavily :)

Stříbrný

Hezkej klip,tolik nás nebylo ani na Kabátech:-)

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

dedapetr: ja vim, ze to byl jen preklep, vsude jinde to pisete spravne, vubec se prosim vas neomlouvejte! Ale pobavilo me to, ja v prvni chvili opravdu nechapal, co mate se "sovama", nez mi to za okamzik doslo; holt jsem mel delsi vedeni :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.