Nebyla to padající hvězda. Splní se mi přání?

Padala hvězda. Něco jsem si přál. Po chvíli jsem zjistil že to hvězda nebyla, ale byl to nedopalek cigarety padající z vyššího patra domu. Splní se mi přání, nebo mám počkat jak to dopadne?
Doplňuji:
@BeryBery, jsem pracuji manuálně, nejsem z kanceláře a nehulím. Takže si takové provokace nechte.

Nejlepší odpověď
marci1

Když si budete něco přát a budete věřit, že se to splní, tak se to splní. Už se Vám splnilo přání, že Vám vajgl nespadnul na hlavu. 🙂

Další odpovědi
BeryBery

Na vašem místě bych přestal na pár dní hulit a věnoval se manuální práci :)

Doplňuji:
samozřejmě nerad podceňuji vážnost vašeho postoje, podle mého názoru šlo o vtip a taková byla i odpověď

Awe

Padá vajgl,něco si přej! :D