Klára K.

Věříte na padající hvězdy, fontány do kterých se hodí mince, a jiné věci u kterých si něco přejete?

Víte, jak se říká „padá hvězda, přej si něco“, a nebo jsou fontány, do kterých člověk hodí třeba pětikačku a něco si přeje…
Věříte na to, že se to splní???
Já osobně si myslím, že se to splní jenom tomu, kdo věří, že se to splní, prostě placebo. Takže já věřím.

Nejlepší odpověď
Noga

Na ty věci co píšeš nevěřím. Věřím ale, že když si něco hodně přeješ a věříš tomu, nehledíš na okolní věci, upneš se jen na ten jeden cíl atd. tak se ti to splní. Nebo přesněji takhle, dostaneš šanci aby sis ten sen splnila a pak už záleží jen na tobě jak se v té chvíli zachováš. Bohužel si nejde načasovat kdy ta šance přijde a většinou to je jen jeden pokus, jedna šance, kterou buď využiješ nebo ji promarníš. Když v té chvíli zapomeneš na strach, stud a řídíš se tím co ti říká srdce, vnitřní hlas tak máš vyhráno.
Hodněkrát se mi to stalo, bohužel jen někdy jsem toho dokázal využít.

Zdroj: život

Další odpovědi
anonym

Kdyby platilo, že šlápnutí do hov..na (i psího) přináší člověku peníze, musela bych být multimilionář.
A s těmi ostatními pověrami mi to také nějak nevychází. To ovšem neznamená,
že to stále nezkouším…třeba jednou štěstí sedne i na vola.

badisko

verim a neverim …;D …tohle se fakt neda shrnout do par vet …:D hlavne ..ze uz vime ze veris …nebo neveris?…je v tom trochu bgr …:D ..

marci1

A proč nevěřit ? Člověk přece nemůže žít jen tím, co vidí, slyší, žije. Představy, sny, přání nám obohacují reálný život. 🙂

www

Nevěřím, ale moc se mně to líbí!
Takže pokud si na to vzpomenu a stihnu, něco si přeji. Ovšem, vzápětí už na to nemyslím. Je to zkrátka takové milé 😉

ten který je

Já zase věřím že když šlápnu třeba do psího exkrementu tak zbohatnu.Šlapu šlapu a zatím stále nic.;-)

anonym

Věřím i nevěřím. Hlavně mi to připadá pěkně romantické. U padajících hvězd si pokaždé něco přeju. Vychází to tak půl na půl. To ale vůbec nevadí. Mám takové chvíle ráda. Ráda chodím koukat, když „se rojí“ meteority, taky si každý rok odlovím svatojánského broučka.
Věřím ve štěstí, v lásku a velká lidská přání.

Bobík147

Já spíše nevěřím. Celkově nevěřím na podobné věci. Nemyslím si, že při padající hvězdě by moje přání nějak nabylo splnitelnosti.

Damiana

Od jisté doby si říkám, že na tom asi něco bude. Kdysi jsme byli s mým mužem (tehdy jím ještě nebyl) na chatě, grilovali jsme si venku rybky, popíjeli vínko, povídali si a najednou padala hvězda. On se tak podíval na nebe, a když jsem se ho zeptala co si přeje, řekl, že ne, že mi to neprozradí, protože by se mu to nesplnilo.
Prozradil mi to až docela záhy po tom, kdy jsem na svatbě řekla ANO, protože pak už to zakřiknout nešlo a jeho přání prý bylo splněno:-)