Ravenne

Název songu/skupiny…

Ani za nic si nemohu vzpomenout na název jedné písničky a ani na jméno skupiny, která ji nahrála. Vím jen, že ji zpíval sbor a že ve videoklipu byly dvě malé děti a rytíř. Mělo to trochu náboženský ráz. Nevybaví si někdo?
Doplňuji:
Bohužel, na víc jsem si nevzpomněla, takže přesnější popis nebyl možný. Nejsem hudební amatér, takže vím, že náboženský ráz může mít rock, metal, pop a vůbec cokoli, ale těžko popisovat něco, co jsem naposledy slyšela a viděla před x lety.

Nejlepší odpověď
DDarent

Tak s timhle popisem vám rozhodně poradíme.....
Náboženský ráz může mít třeba i ROCK, takže upřesněte třeba na sakrální umění!!!!!

Navíc je to tuta písnička, takže nezapomeň označit nejlepší odpověď 🙂
:-p

http://www.you­tube.com/watch?v=6SvxaN­Q6d7M

Další odpovědi
beer

Nebylo to náhodou Amazing Grace? Skladba existuje v mnoha provedeních včetně videí..
Pozdě) DDarent je rychlejší a hlavně na to asi kápnul! ))
Jinak mp3 přehraješ v odkaze kliknutím na „Listen“

Zdroj: http://search-mp3.cz-warez.info/se­arch/mp3/1/Ama­zing-Grace.html

skorcovaz

Připomíná mi to ERA Ameno..