martin14

Jak mám zjistit jmeno pisničky, vím jak zacina ale nevím vubec název ani interpreta?

Nejlepší odpověď
hanulka11

a jak začíná?????
zadej si do vyhledavače ty slova co znáš ,třeba se ti to ukáže

Další odpovědi
quentos

hodit ten začátek do Googlu, ale nezapomenout na začátku a na konci napsat uvozovky (aby Google věděl, že hledáte přesnou frázi). Takhle googlím interpety písniček běžně

Jikra

Jestli je anglická a znáš melodii tak jí zazpívej nebo zabroukej do mikrofonu na téhle adrese:

Zdroj: http://www.mi­domi.com/