DusanOrlik

Nemužu si vzpomenout na název písničky,pomůže mi někdo?Možná že to spolu dáme do kupy :)

Zdravím,je to těžký,ten song jsem slyšel naposled přibližně před 5 lety,ale něco si pamatuju.Tenkrát byl to asi rok 2006–2008 kdy jsem to slyšel v rádiu a nahrál jsem si to do mp3,jenže je to těžký.Vím,že to zpíval muž , žena v tom absolutně nebyla! , ale mohla to být i skupina.Neznal jsem název songu ani nterpreta,to ani dodnes,ale pamatuju si,že to bylo nějak takhle: před refrenem říkal něco na způsob: You Like if so to immposide to cake if don´t make love you made , jo něco takového,zpíval tohle rychle,do toho to dunělo,a pak klid,a takový refrén mi připadal,jako když uvažujete o budoucnosti,nebo co bude dál.A mám pocit že refrén I feeeel … ale vážně nwm.Je to těžký,dlouha doba.Song mohl byt nazpívan klidně dřív,ale já ho slyšel někdy v těch rokách 2006–2008.Byl to takový pro mě emotivní song,ale spíš takový clubový,taneční,tak marně hledám na youtube old songs of 2005,2006,2007… ale nic nenalezám :/ Můžete mi někdo pomoct? Vím,tohle vám asik nic neříká,ale za každou pomoc,vám děkuju

Odpovědi
kykyok

asi je to blbost, ale zkus tuhle Trey Songz- Love faces, ten text mi prijde malicko podobny na zpusob tveho popisu