Navštěvujete amatérské divadlo?

Má amatérské divadlo ještě nějaké fandy, nebo je to jenom pro okruh známých?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V našem městě jsou stále nadšení ochotníci. Ročně nacvičí 1 - 2 představení. Zájem místních je obrovský.

Další odpovědi:

Bronzový

U nás v létě hrají amatérská divadla za 50kč na podium před restaurací a je to moc krásný zážitek. Chodí tam tak 250 lidí. Většinou se mi to moc líbí.

Stříbrný

Já ano a je to na velice dobré urovni.Navštěvnost velká.

Zlatý

jasně. dokonce jsem ho zamlada sám hrával, takže mu nadále zůstávám věrný jako divák.

Bronzový

Zajeď si na Jiráskuv Hronov,začátkem srpna a budeš překvapen,jak velká je popularita ochotnického divadla

Stříbrný

Ne,nenavštěvuju.

Bronzový

Pokud mam moznost,tak ano v detsvi jsem tez hral,asi vlohy po rodicich.
Jinak je to asi nejspis nejlepsi mistni satira kazdeho problemu.Tedy podle druhu hry.
Sasmozrejme uznavam profesionaly,ale kdyz clovek uvidi nekoho velmi blizkeho,je to asi sranda,nebo pozitek.

Bronzový

Divil by ste se, kolik je víborných ochotnických divadel.Existuje několik divadelních přehlídek.My jezdíme pravidelně.Například ve Vysokém nad Jizerou je Krakonošův divadelní podzim,kde se sjedou spolky z celé republiky,kteří se sem nominovali z menších přehlídek.Letos už bude tuším 42.ročník.A hlavně,posezení s ochotníkama končí většinou až nad ránem.Mezi nejlepší Patří MRSŤA PRSŤA Kouřim nebo Boleradice.Zkuzte někdy zaját,stojí to za to.

Bronzový

Ano,navštěvuji.Na našem gymnáziu v Rožnově p. R. je divadelní soubor DiGoknu a nedávno jsem v jejich podání viděla představení Frakenstein a bylo senzační.Také Rychlé šípy v podání souboru CHAOS z Valašské Bystřice stály zato.Příští čtvrtek se chystám na Charleyovu tetu,kterou nám přijede předvést soubor z Hrachovce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.