lukin

naturální kulturistika

chtěl bych vědět co to je naturální kulturistika,jaký je rozdíl např mezi sportovní a naturální?

Odpovědi
dave09

Naturální kulturistika vznikla pod záštitou světové federace WNSO – World Natural Sport Organization. Jejím cílem je očistit kulturistický sport od drog a dopingu.

Soutěžící v této disciplíně jsou po celý rok testováni na zakázané látky. Mimoto podepsali čestné prohlášení o nepoužívání dopingových látek a v případě jejich užití jim hrozí tvrdé sankce včetně trestního stíhání.

Oproti sportovní kulturistice je zde prakticky vyloučeno, že někdo ze soutěžících používá dopingové látky.

oakley

čistá kulturistika

makyna

naturální kulturistika je přírodní kulturistika