L.Knize

Nastavení e-mailů v mobilu LG P-970

Prosím o radu, jak nastavit emailového klienta v telefonu.E-mail mám na seznamu a operátora mám T-Mobile.Doma používám wifi z heslem.Před 2 dny jsem si pořídil LG P-970 a nevím jak to nastavit.Díky moc.

Odpovědi
anonym

mezi aplikacemi najdeš dvě ikony, .. gmail a mail … tak pouzij tu ikonu mail a nastav si tam prihlasovaci udaje na seznam.cz, tzn server prichozi posty pop3.seznam.cz, jmeno a heslo

pouziti gmailu je druha moznost, na gmail si muzes snadno presmerovat veskerou postu ze seznamu …