karbo

E-mail v telefonu,jak nastavit?

Prosím o radu jak nastavit e-mail.aplikaci.
Při zadání adresy,hesla se dále nabízí
buď zadat IMAP4 nebo POP3 ?????
chce to adresu příchozího serveru ??????
typ zabezpečení SSL,TLS ????
číslo portu ??????
odchozí server ???????
číslo portu ?????????
uživatelské jméno SMTP
heslo SMTP
.............­.............­........
mám účet na .....@email.cz
Nebo by mi stačila rada na jinou aplikaci,abych měl přístup a přehled o příchozích mailech na ploše telefonu než věčně najíždět na seznam a přihlašovat se.Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

IMAP4 je nejlepší, provádí synchronizaci pošty. POP3 je jen stažení.
zabezpečení: to vyzkoušej, jsou tam jen 3 možnosti, ale zpravidla bez
V nastavení pošty (přihlaš se přes PC) si povol IMAp4, pokud jej chceš používat. Nevím zda je implicitně nastaveno – povoleno.
příchozí
imap4.email.cz nebo pop3.email.cz
č.portu: výchozí
odchozí:
imap4.email.cz nebo smtp.email.cz (pokud máš 02 tak etmail.cz, může se lišit od operátora))
uživ.jméno: tvůj nick (nick@email.cz), jen před tím zavináčem
heslo: tvoje heslo přístupu do mejlu.
-
pokud jinou aplikaci, uveď typ mobilu, oper. systém nebo bez systému.

Mapel

Nevím pro je to uzavčené, ale uvedené informace získáš od svého operátora.

anonym

Protože otázku už byla zodpovězena a měl z ní radost, funguje mu pošta v MT.