ladka

Jak nastavit email ze seznamu.cz do mobilu?

Mám SamsungE1120. Jde to vůbec? Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

tak můžete třeba na mobilu najet přímo na seznam.cz a ukáže se vám mobilní verze.. nebo myslíte přímo nastavit na mobila.. aby si mobil stahoval e-maily k sobě?

Další odpovědi
anonym

bohužel to u tohoto telefonu pravděpodobně nepůjde … nemá totiž vlastního emailového klienta ani nepodporuje javu, pomocí které by bylo možné email klient do telefonu doplnit.
Doplňuji:
spec: http://mobil.id­nes.cz/samsung-e1120-cx0-/katalog.asp?id=983