Náhle se mi začal pozdit digitální radiobudík

Zpoždění se stále zvětšuje,nyní už činí až 20 min. za 24 hod.
Dá se nějak tato závada regulovat,nebo je to „na šrot“? 🙂

Odpovědi
delabrutale

Osobně bych doporučil takový radiobudík hodit do koše a zakoupit nový. Cena nového radiobudíku se pohybuje od 150 kč výše ..

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/items?q=ra­diobud%C3%ADk&sId=FO­GUfXIKwZ97mUL­WP8Dr&prevItem­Type=new&maxStoc­kAvailability=-1&atDepotOnly­Flag=0&paymen­tType=&create­Time=&credibi­lity=&r=tab&i­temType=new&or­der=cheap&oldShi­re=&shire=&min­Price=&maxPri­ce=

Paty

Já bysem ho taky hodila do koše je lepší když si koupíš ňáký draší.Nebo kvalitňejší.Nebo se pokus nejak to opravit ale bylo by lepší si kupit nový.

áńá

asi je nějak rozbitý lepší by bylo si koupit novej a nebo ho dát někomu kdose v tom vyzná opravit.ale bylo by lepší si koupit novej.

honza19hk

jestli se ho nechceš zbavovat tak je jediná možnost:jestli ho máš v záruce tak ho vrať a oni by ti měli dát stejný nový.
2 Možnost když odděláš celý kryt budíku jsou na základní elektronice většinou 4 kondenzázory ty zkontroluj jestli nejsou nafouklé ---pozor jestli tomu dost nerozumíš tak to radši dej do servisu !!!