Bronzový

Na téma antivirů tu toho bylo už hodně,

...ale řekněte mi,který nejmíň zpomaluje počítač.Měl jsem Nod32,byl jsem spokojený roky.Rozhodl jsem se pro změnu,ten od Win. essentialis,nic moc,AVG taky zpomaluje a teď mám Avast a ten se mi zdá brzdí chod nejvíc.Existuje ještě něco zdarma co nebrzdí tak počítač a nenačítá pořád aktualizace?Nebo vypnout aktualizace?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

tak tady mame tabulku rychlosti antiviru:
http://www.zive.cz/…

jinak pro upresneni - antivir nebrzdi comp kvuli tomu, ze stahuje aktualizace, nybrz kvuli rezidentnimu stitu - ktery kontroluje kazdy spustitelny soubor a proces pred jeho spustenim

antivir bez aktualizaci je jako nemit zadny antivir - nekdy se aktualizuje i vicekrat za den - kazdy den se obevuji tisicovky novych viru, virecku a skodlivych kodu. antivir bez aktualizaci je naprosto zbytecny nainstalovany kus softwaru

Další odpovědi:

Zlatý

Jak tak koukám na tu tabulku. Prvních dvanáct míst je rovnocenných. Mnoho povyku pro nic.

Zlatý

Když se podíváš týden nazpět, tak jsem tu řešila problém s Avastem, jenže jsem požádala o radu pozdě, až když jsem to parádně zasekala. Teď jsem si musela nechat přeinstalovat systém ( na to se ještě netroufám) a bude mi nainstalován jiný free antivir. Jak to budu mít, hned podám info. Sůwa

Bronzový

Avira-Bohužel je tam absence češtiny. Ale,že by Avast brzdil chod počítače? To se mi nějak nezdá. A vypnout aktualizace antiviru, bych rohodně nedoporučoval.

Já porovnával jen dva: Avast a Microsoft Security Essentials. Musim říct, že Avast zpomaluje hodně a to byl důvod proč jsem se rozhodl pro ten druhý.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.